Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Węzeł Cieni miasto i wyzwanie | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Węzeł Cieni (wyzwanie) - Węzeł Cieni miasto i wyzwanie | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry
Węzeł Cieni (wyzwanie)

Węzeł Cieni (wyzwanie)

Jest to jedno z trzech wyzwań w Nightfallu. Dzięki każdemu z nich można zdobyć pewne przedmioty (w tym wypadku tajemnicze części zbroi), które pozwolą wam zmienić wygląd zbroi noszonych przez waszych bohaterów. Ponadto za każdą z tych misji otrzymacie trochę złota i doświadczenia w zależności od ilości punktów, które w ich trakcie zdobędziecie.

W tej misji zadanie polega na zamykaniu pojawiających się portali. Aby to zrobić trzeba zabić maga portalu (właśnie za zabicie jego macie szansę na zdobycie tajemniczych części zbroi). Dodatkowo, przy każdym z portali stoi kilku innych wrogów (losowo wybranych spośród wszystkich margonitów i demonów). Początkowo jest ich dwóch, ale liczba ta rośnie w miarę upływu czasu. Ponadto po lewej stronie ekranu możecie zobaczyć czerwony pasek. Gdy zapełni się w całości, nastąpi koniec wyzwania. Za każdy otwarty portal, pasek zapełnia się coraz szybciej. Z kolei za każdy zamknięty dostajecie bonus, jak po zabiciu bossa, dlatego nie warto brać innych umiejętności wskrzeszających niż sygnety.

Ważną rzeczą jest fakt, że większość wrogów da się wyciągnąć od portalu i wybijać ich pojedynczo, maga portalu, który jest najgroźniejszy, zostawiając na koniec. Dlatego warto wziąć ze sobą długi łuk. Z tego też powodu, najlepiej jest skupić się na ilości obrażeń, a nie obszarze ich zadawania. Przykładowo lepiej jest elementalistą zainwestować w magię powietrza niż ognia. Świetnie też sprawdzają się umiejętności przeciw klasom czarującym, jak choćby Wypalenie mesmera, czy przypadłość Oszołomienie, które w znaczącym stopniu pozwoli unieszkodliwić magów. Bardzo ważne jest również odpowiednie zarządzanie energią, gdyż w waszym interesie jest szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Dobrym pomysłem jest, przykładowo, Mantra Błyskawic mesmera.

Jeśli nie widzicie, gdzie znajduje się otwarty portal, otwórzcie minimapę (domyślnie U). Szare flagi oznaczają potencjalne miejsca pojawienia się takowego, z kolei czerwone ukazują położenie otwartych portali.

Węzeł Cieni (miasto)

Do tego miasta można się dostać tylko z Bramy Udręki (trzeba iść prosto na wschód).

Kolekcjonerzy:

Murch (1 tajemnicza część zbroi; ulepszenie wyglądu zbroi dla Morgu, Gorena, Generała Morgahna, Oliasa oraz Zenmai)

Najemnicy (poziom 20):

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Eve (kultystka)

Cynn (elementalistka ognia)

Kihm (uzdrowiciel)

Mhenlo (uzdrowiciel)

Herta (elementalistka ziemi)

Sogolon (patron)

Gehraz (derwisz)

Odurra (iluzjonistka)

Kupcy i handlarze:

Gunli (kupiec)

Schowek:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Udręczona dusza

Szalona dusza

Krzyżowiec Szeptów (rozpoczęcie wyzwania)

Świadek Ahtok (rekordy)