Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Równina Jarin, Twierdza Słonecznych Włóczni | Istan | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Kolekcjonerzy - Równina Jarin, Twierdza Słonecznych Włóczni | Istan | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Równina Jarin

Kolekcjonerzy:

Adhitok (3 zmysłowe korzenie)

Kushau (3 odnóża młodych termitów)

Timahr (3 skorupy mandragory)

Zadania:

Królewski kucharz Hatundo:

  1. Uczta Bokki - trzeba zdobyć 3 dania, aby móc rozpocząć ucztę. Owe żarcie dostaje się od trzech wymienionych w opisie zadania kolekcjonerów, a potrzebne do tego przedmioty wypadają z ibog, łuskowców oraz żelazozębych jaszczurów.

Mauban:

  1. Palcem po mapie - wystarczy przenieść się do Kamadanu przy pomocy mapy.

Nehdukah:

  1. Polowanie na wieprza - najpierw musicie poczekać, aż Nehdukah posprzecza się ze znajomymi, następnie wziąć od niego zadanie, udać się w wyznaczone miejsce, odeprzeć atak wrogich stworów i wrócić do punktu wyjścia.

Generał polowy Hayao:

Hayao oferuje dwa zadania: "Uczennica Jin" oraz "Uczeń Sousuke". Oba polegają na tym samym - należy udać się do Rozlewisk Zehlon (najlepiej z Astralarium) i tam pokonać kilka duchowych stworów. Wtedy wystarczy tylko oddać zadanie i już macie nowego bohatera. Niestety można wybrać tylko jedno z tych zadań. Ja polecam Akolitę Sousuke, gdyż jest elementalistą i może naprawdę nieźle wspomóc drużynę w walce.

Jerek:

  1. Śladem zwoju - należy udać się do Klifów Dohjok i pokonać 5 bossów korsarzy i zebrać zwoje, które z nich wypadają. Jeśli nie czujecie się zbyt silni, to wyruszcie z Przystani Beknur.
  2. Próba ognia - Jerek przeniesie was do Konsulatu. Z lewej strony ekranu pojawią się dwa paski odzwierciedlające wasze poparcie wśród sędziów. Jeśli zależy wam na jak najlepszym wyniku, to wybierajcie następujące opcje: Dunkoro - "Zareagowaliśmy na zło, które tam uwolniono. Bez nas Apokryf zabiłby setki ludzi". Żelazna Pięść - "Powstrzymaliśmy następną inwazję korsarzy na Istan". Melonni - "Obecnie między nami i Kourną panuje pokój". Bajer polega na tym, że ta punktacja jest do niczego nie potrzebna i bez względu na jej wynik zadania się nie da oblać. Nagroda też jest zawsze ta sama.

Twierdza Słonecznych Włóczni

Kolekcjonerzy:

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie