Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Legowisko Zapomnianych, Rozbity Jar, Zatrute Skały | Pustkowia poradnik Guild Wars: Nightfall

Rozbity Jar i Legowisko Zapomnianych - Legowisko Zapomnianych, Rozbity Jar, Zatrute Skały | Pustkowia - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry
Rozbity Jar i Legowisko Zapomnianych

Rozbity Jar

Kolekcjonerzy:

Nikun (5 masek margonitów) - 1

Chinve (5 zakurzonych pancerzy insektów) - 2

 

Zadania:

Pradawny król Jahnus (1; Możeciewziąć tylko jedno z poniższych zadań. Pierwsze jest krótsze i prostsze, a oba dają tą samą nagrodę):

  1. Odmów królowi - król się wkurza, więc trzeba go zabić, obstawę też.
  2. Zniszcz niewdzięcznych niewolników - trzeba osłonić króla przed kilkoma falami niewolników. Każda składa się z 10 przeciwników. Najlepiej najpierw zabijać mnichów (kobiety). Przydadzą się czary obszarowe, studnie itp. Król nie może zginąć.

Kustosz Ruras (3):

  1. Niesforny przewodnik - należy przebić się do Kane'a, obronić go przed margonitami, a następnie wrócić z nim do Rurasa.

Kane (3):

  1. Wyrównanie rachunków - należy zabić 30 dowolnych margonitów nie ruszając się z tej krainy. Podążając na południe znajdziecie ich wystarczającą ilość (najlepiej skorzystać z junundu).

Legowisko Zapomnianych

Najemnicy (poziom 20):

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Eve (kultystka)

Cynn (elementalistka ognia)

Kihm (uzdrowiciel)

Mhenlo (uzdrowiciel)

Herta (elementalistka ziemi)

Sogolon (patron)

Gehraz (derwisz)

Odurra (iluzjonistka)

Kupcy i handlarze:

Kenmu (kupiec)

Lomeh (handlarz rzadkimi zwojami)

Nauczyciele:

Godaj (umiejętności bohaterów)

Schowek:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Duch dynastii

Vissh Rakissh

Zadania:

Vissh Rakissh:

  1. Lodowaty dotyk przeszłości (poziom trudności: mistrzowski) - należy udać się we wskazane miejsce, a następnie zniszczyć znajdujących się tam margonitów z generałem na czele. Jeśli nie wpadniecie na raz w zbyt dużo przeciwników, nie powinno być problemów. Tylko uważajcie, w pobliżu kręci się sporo truposzy.
  2. Zemsta zapomnianych - zabijcie 40 margonitów (nieważne gdzie). Prawda, że przyjemne?

Zatrute Skały

Zatrute Skały - Legowisko Zapomnianych, Rozbity Jar, Zatrute Skały | Pustkowia - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry
Zatrute Skały

Kolekcjonerzy:

Lahati (5 esencji szafirowych dżinów) - 1

 

Zadania:

Kustosz Ruras (2; pojawi się po wykonaniu jego zadania "Niesforny przewodnik", które zleca w Rozbitym Jarze i pozostanie do czasu zakończenia poniższego) :

  1. Nowy przewodnik - wystarczy zaprowadzić kustosza do sterty kamieni, a potem odprowadzić do bram Legowiska Zapomnianych.

Buuran (3; pojawi się po zakończeniu zadania "Lodowaty dotyk przeszłości" od Vissh Rakissh z Legowisko Zapomnianych i pozostanie tam, aż nie skończycie poniższego):

  1. Święte miejsce (poziom trudności: mistrzowski) - zadanie nie jest zbyt trudne, tylko trzeba uważać, żeby nie wpaść w zbyt dużo grupek na raz. Ten, kto nosi berło ma 4 regeneracji życia. Z kolei upuszczone leczy co 4 sekundy wszystkich sojuszników w pobliżu z 30 życia. Po dotarciu na miejsce pozostaje już tylko wrócić do Buurana.