Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gothic 3 - poradnik do gry

Gothic 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wykopaliska Al Shedim (1) | Questy | Solucja Gothic 3 poradnik Gothic 3

1. Odszukaj dziesięć urn strażników umarłych

Część zadania polegającego na spenetrowaniu pola ruin Al Shedim (opisane dalej).

Urn musisz szukać w części ruin opisanej jako Ruiny strażników umarłych - Wykopaliska Al Shedim (1) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Urn musisz szukać w części ruin opisanej jako "Ruiny strażników umarłych". Rozglądaj się uważnie, bo urny wyglądają jak zwyczajne wazony. Oczywiście czeka Cię walka z hordami nieumarłych.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 1250

2. Odszukaj trzy zwoje badaczy

Zadanie z tej samej serii, co powyższe. Zwojów musisz szukać w części ruin opisanej na mapie jako "Prastara Biblioteka". Twoim przeciwnikiem będą głównie mroczne zębacze, jaszczury i strażnicy świątynni.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 750

3. Odszukaj pięć kufli uzdrowicieli

Zadanie z tej samej serii, co poprzednie. Kufli musisz szukać w części ruin opisanej jako "Kwatery uzdrowicieli".

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 1000

4. Odszukaj siedem figurek wojowników

Zadanie z tej samej serii, co poprzednie. Figurek szukaj w części ruin opisanej jako "Szkoła wojowników". Rozglądaj się uważnie nie tylko na ziemi, ale także na schodach, półkach, murkach itd.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 1000

5. Odszukaj siedem kamiennych tablic kapłanów

Zadanie z tej samej serii, co poprzednie. Tablic szukaj w części ruin opisanej jako "Kwatery kapłanów". Rozglądaj się uważnie, bo tablice mogą wyglądać jak gruz przysypany częściowo piaskiem. Mogą też leżeć na schodach, podestach itd.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 1000

6. Pomoc koczowników z Al Shedim

Zadanie dostaniesz po rozmowach z Saturasem i Wutrasem, jak zdecydujesz się przepędzić Orków z terenu wykopalisk. Żeby ułatwić sobie zadanie musisz zdobyć pomoc w postaci oddziałów koczowników.

W tym celu musisz porozmawiać z liderami oddziałów stacjonujących w ruinach dookoła wykopalisk - Wykopaliska Al Shedim (1) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

W tym celu musisz porozmawiać z liderami oddziałów stacjonujących w ruinach dookoła wykopalisk. Koczowników odnajdziesz szukając kluczy i przedmiotów w ruinach (opisane w innych questach). Staraj się poruszać tak, by nie sprowokować wcześniejszego ataku Orków (a czasem koczownicy sami ustawiają się tak, że strażnicy ich atakują). Porozmawiaj z Wutrasem, Onatasem, Pakwanem i Lesterem (Twój stary druh). Wszyscy zgodzą się wspomóc Cię w walce z Orkami.

Zyski:

  • Punkty doświadczenia: 1000
  • Reputacja: Koczownicy +5

7. Spenetruj pole ruin Al Shedim

Zadanie pojawia się podczas rozmowy z Saturasem i zwiedzania ruin (na przykład po próbie otwarcia drzwi do świątyni). Musisz zebrać odpowiednią ilość kamiennych tablic kapłanów, kufli uzdrowicieli, figurek wojowników, urn strażników umarłych i zwojów badaczy (opisane w poprzednich zadaniach). Tak na dobrą sprawę to zbieractwo ma na celu chyba tylko przyniesienie punktów doświadczenia, bo nie znalazłem żadnego zastosowania dla tych przedmiotów. Ważne jest również to, że podczas poszukiwań odnajdziesz także klucze do świątyni oraz spotkasz dowódców koczowników.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2500

8. Wyzwolenie Al Shedim

Zadanie dostaniesz po rozmowach z Saturasem i Wutrasem. Po tym jak już namówisz koczowników i Lestera do wsparcia Cię w walce, pozostaje dać hasło do ataku. Hasłem tym będzie zaatakowanie przywódcy Orków Tamkoscha - jeśli go uderzysz, Twoi sojusznicy włączą się do walki.

Zyski:

  • Punkty doświadczenia: 2500
  • Reputacja: Koczownicy +5