Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Football Manager 2016 - Interfejs meczowy
Football Manager 2016 - Interfejs meczowy
Panel górny, na którym widoczny jest czas gry oraz informacje o wyniku. Możesz się z tego miejsca dowolnie przełączać pomiędzy różnymi wynikami, np. sprawdzając tabelę ligową z uwzględnieniem toczącego się spotkania (live).
Przycisk umożliwiający szybkie przeprowadzenie zmiany.
Miejsce, w którym wydajesz polecenia drużynie.
Panel przeprowadzania rozmowy motywacyjnej z linii boiska, masz w ten sposób możliwość zareagowania na konkretne wydarzenie z boiska, np. utratę bramki.
Przycisk odpowiedzialny za szybką zmianę formacji.
Zmiana nastawienia
Zmiana stylu gry
Zmiana ustawień meczu (pauza, zwiększenie prędkości symulacji, wyłączenie powtórek).
Oś czasu. Możesz za jej pomocą przewijać mecz do tyłu i przeglądać wybrane sytuacje.
Wybór ekranów. Możesz tutaj dostosować okienka, które są wyświetlane na płycie boiska, pokazując na bieżąco np. oceny zawodników lub raport asystenta na temat przebiegu spotkania.
Powiększ mapę

Interfejs w Football Manager 2016 | Mecz poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

1 – Panel górny, na którym widoczny jest czas gry oraz informacje o wyniku. Możesz się z tego miejsca dowolnie przełączać pomiędzy różnymi wynikami, np. sprawdzając tabelę ligową z uwzględnieniem toczącego się spotkania (live).

2 – Przycisk umożliwiający szybkie przeprowadzenie zmiany.

3 – Miejsce, w którym wydajesz polecenia drużynie.

5 – Panel przeprowadzania rozmowy motywacyjnej z linii boiska, masz w ten sposób możliwość zareagowania na konkretne wydarzenie z boiska, np. utratę bramki.

4 – Przycisk odpowiedzialny za szybką zmianę formacji.

6 – Zmiana nastawienia

7 – Zmiana stylu gry

8 – Zmiana ustawień meczu (pauza, zwiększenie prędkości symulacji, wyłączenie powtórek).

9 – Oś czasu. Możesz za jej pomocą przewijać mecz do tyłu i przeglądać wybrane sytuacje.

10 – Wybór ekranów. Możesz tutaj dostosować okienka, które są wyświetlane na płycie boiska, pokazując na bieżąco np. oceny zawodników lub raport asystenta na temat przebiegu spotkania.

Interfejs

Interfejs meczowy w Football Manager 2016 będzie znajomy fanom poprzednich odsłon. Jest on przyjazdy i skondensowany, a jednocześnie pozwala na podgląd wielu wybranych ustawień. Pasek na samej górze [1] informuje w głównej mierze o czasie oraz wyniku spotkania, możesz stąd również przejść do innych widoków odpowiadających za sprawdzenie statystyk meczowych. Nad samym meczem możesz czuwać za pomocą przycisków umieszczonych poniżej [2] - [7]. Pozwalają one na reagowanie na poczynania piłkarzy, od zmiany zawodników poprzez pokrzykiwanie przy linii bocznej, aż do szybkiego ustawienia innej formacji. W prawym górnym rogu [8] możesz ustawić szybkość meczu, bądź tryb w jakim jest on wyświetlany (np. sam komentarz). Na koniec warto dostosować okna statystyk [10] wyświetlanych na ekranie oraz zapoznać się z narzędziem [9] pozwalającym na przewijanie w czasie i analizę wybranych sytuacji.