Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Analiza i raporty w Football Manager 2016 | Początki w klubie poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Analiza i raporty

Dogłębna analiza ułatwi modyfikację taktyki. - Analiza i raporty w Football Manager 2016 | Początki w klubie - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Dogłębna analiza ułatwi modyfikację taktyki.

Football Manager 2016 dostarcza wielu narzędzi pozwalających na analizowanie poszczególnych elementów drużyny. W przypadku przeprowadzki do nowego klubu warto jak najszybciej zapoznać się ze składem oraz podpowiedziami współpracowników, co pomoże w wyborze taktyki oraz wyjściowej jedenastki. Pamiętanie o tego typu narzędziach pozwoli Ci na szybkie przeanalizowanie składu i taktyki oraz zastosowanie się do wskazówek dawanych przez asystentów i trenerów.

1. Głębia składu

Miejsce, w którym możesz poznać opinie współpracowników na temat wszystkich zawodników, oceny oraz potencjał jaki został im przypisany, a także najlepszą proponowaną wyjściową jedenastkę. Głębia składu pozwoli na sprawdzenie, który zawodnik spisuje się najlepiej na jakiej pozycji oraz "posegreguje" piłkarzy względem ich przydatności w zespole. Narzędzie to szybko pokaże jaka formacja jest najsłabsza i wymaga wzmocnienia, albo który zawodnik ma potencjał na zostanie gwiazdą zespołu. Głębię składu sprawdzisz w menu Skład -> Głębia składu.

2. Analiza taktyki

O skuteczności danej taktyki świadczą wyniki drużyny oraz to, czy w szerszej perspektywie dana taktyka pozwoliła na osiągnięcie zamierzonych celów. Wiedza, w której minucie tracisz bramki, czy skrzydło, z którego zdobywasz najwięcej asyst pozwoli Ci na dopracowanie najdrobniejszych szczegółów. Ponadto analizowanie taktyk pozwala na ich porównanie, dzięki czemu szybko sprawdzisz, która z testowanych formacji jest najbardziej skuteczna. Wszystkie te elementy dostępne są w Taktyka -> Analiza.

Twoi współpracownicy mają sporo do powiedzenia - ich porady warte są przeczytania. - Analiza i raporty w Football Manager 2016 | Początki w klubie - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Twoi współpracownicy mają sporo do powiedzenia - ich porady warte są przeczytania.

3. Porady współpracowników

Twoi współpracownicy to świetni obserwatorzy, którzy będą przekazywać Ci sporo porad dotyczących ustawienia, statusu zawodników czy wybranego składu. Wszystkie te informacje możesz odczytać w Poradach współpracowników, z menu Sztab. Pozwoli to również na szybkie wprowadzenie ich w życie, za pomocą jednego kliknięcia.