Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady asystenta w Football Manager 2016 | Mecz poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Porady asystenta

Asystent na bieżąco dostarcza informacji o postawie zespołu, taktyce oraz poszczególnych zawodnikach. - Porady asystenta w Football Manager 2016 | Mecz - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Asystent na bieżąco dostarcza informacji o postawie zespołu, taktyce oraz poszczególnych zawodnikach.

Jeżeli posiadasz w klubie współpracownika zatrudnionego na stanowisku asystenta przez cały czas trwania meczu będzie on przygotowywał dla Ciebie raport, dotyczący bieżących sytuacji i proponował pewne zmiany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na pojawiające się na ekranie komunikaty. Asystent przekazuje Ci je zwykle wtedy, gdy coś na boisku nie gra. Mogą one np. dotyczyć przegrywania walk o górne piłki, albo słabej dyspozycji jednego z zawodników. W takim wypadku asystent od razu proponuje zmianę formacji, wydanie nowych poleceń dla zespołu lub wprowadzenie na boisko zmiennika. Możesz skorzystać z jego porad wybierając przycisk Zmiana lub Dokonaj zmian. Im lepszy asystent, tym jego obserwacje są trafniejsze, podobnie jak proponowane zmiany.

Wyświetlane komunikaty to nie wszystkie spostrzeżenia asystenta. Cały raport i ocenę dokonywaną na bieżąco znajdziesz w zakładce Widok ogólny ->[Nazwisko asystenta]: Opinia. Możesz tam przeczytać spostrzeżenia na temat poszczególnych zawodników, taktyki oraz ogólnej postawy zespołu.