Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Negocjowanie kontraktu w Football Manager 2016 | Transfery poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Negocjowanie kontraktu

W negocjacjach kontraktowych możesz wykorzystać chciwość agenta do obniżenia pensji oczekiwanej przez zawodnika. - Negocjowanie kontraktu w Football Manager 2016 | Transfery - Football Manager 2016 - poradnik do gry
W negocjacjach kontraktowych możesz wykorzystać chciwość agenta do obniżenia pensji oczekiwanej przez zawodnika.

Po udanych negocjacjach z klubem możesz przystąpić do negocjowania kontraktu danego zawodnika. Opcja ta jest również możliwa w przypadku piłkarzy nieposiadających aktualnie klubu lub dla zawodników, których kontrakt dobiega końca (w przypadku udanych negocjacji taki piłkarz przejdzie do Twojego klubu dopiero po zakończeniu obecnego kontraktu). Od tych negocjacji tak naprawdę zależy, czy zawodnik zmieni barwy klubu, czy też nie - odbywają się one na podobnej zasadzie jak negocjacje z klubem (oferta - kontrpropozycja). Pamiętaj również, że nawet, gdy zawodnik będzie zadowolony, może podpisać kontrakt z innym klubem, z którym negocjuje w tym samym czasie. Z tego powodu może być go trudniej przekonać, albo też będzie to wiązało się z większą pensją, niż początkowo zakładałeś.

Podstawowe opcje

Typ kontraktu - kontrakt, na jaki zostanie zatrudniony zawodnik (np. juniorski).

Posada - pełniona w klubie rola. W przypadku zawodników, którzy kończą karierę możesz zatrudnić ich nie jako piłkarza, a jako członka sztabu szkoleniowego.

Status w drużynie - informacja mówiąca o przydatności zawodnika do klubu. Od wybranego statusu uzależniona jest płaca, jaką możesz zaoferować zawodnikowi. Wyższy status to wyższe możliwości, jednakże zawodnik może także podnieść swoje oczekiwania w reakcji na podniesienie jego statusu w zespole. Ponadto, gdy negocjacje się udadzą, zawodnik taki może być niezadowolony np. ze zbyt małej ilości występów w stosunku do zaoferowanego mu statusu w drużynie.

Termin realizacji transferu - okienko, w którym transfer dojdzie do skutku. W trakcie sezonu możesz kupować zawodników w przerwie zimowej oraz podczas letnich wakacji, możesz również ustalić inną datę dobicia targu (np. dopiero po zakończeniu obecnego kontraktu zawodnika).

Długość kontraktu - podpisując kontrakt musisz wybrać ile lat będzie on obowiązywał.

Płaca - najważniejsze okienko, określające ofertę jaką proponujesz danemu zawodnikowi. Kwota ta będzie odejmowana od Twojego budżetu płacowego. Nigdy nie zgadzaj się na początkowo proponowaną pensję, gdyż przez negocjacje możesz ją znacząco obniżyć. Pamiętaj też, że wynagrodzenie powinno być adekwatne do zaoferowanego statusu w drużynie.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie