Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zgłoszenie zespołu w Football Manager 2016 | Przygotowania do meczu poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Zgłoszenie zespołu

Przy wyborze składu w prosty sposób możesz dowiedzieć się, co o danych zawodnikach i ich przydatności sądzą asystenci. - Zgłoszenie zespołu w Football Manager 2016 | Przygotowania do meczu - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Przy wyborze składu w prosty sposób możesz dowiedzieć się, co o danych zawodnikach i ich przydatności sądzą asystenci.

Ostatnim elementem przed przejściem do ekranu meczowego jest zgłoszenie zespołu. Możesz dokonać końcowych modyfikacji w nastawieniu, taktyce oraz wybrać wyjściową jedenastkę i rezerwowych. Zwracaj uwagę na kondycję zawodników oraz poziom ich ogrania i przydatności na danej pozycji. Możesz szybko zmodyfikować taktykę, wybrać inną formację, czy wydać polecenia indywidualne dla piłkarzy grających na danych pozycjach. W przypadku, gdy nie jesteś pewien, jaki skład dopasować do wybranej formacji, skorzystaj z opcji Szybki wybór - Twój asystent wybierze najbardziej optymalny skład z listy dostępnych zawodników. Zgłoszenie składu równoznaczne jest z przejściem do ekranu meczowego.

Uwaga: Czasami zawodnik wdaje się być nieuprawnionym do gry, gdy tak naprawdę może w nachodzącym meczu zagrać. Informuje o tym różowa ikona np. "NR". Piłkarze tacy są ignorowani przy wybieraniu składu przez asystenta. Jeżeli chcesz, aby taki zawodnik zagrał w meczu, musisz np. wcześniej zgłosić go do rozgrywek lub przypisać mu numer na koszulce.