Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak podnieść kwalifikacje w Football Manager 2016? | Pytania i odpowiedzi poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Jak podnieść kwalifikacje?

Kurs trenerski zwiększy Twoje atrybuty. - Jak podnieść kwalifikacje w Football Manager 2016? | Pytania i odpowiedzi - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Kurs trenerski zwiększy Twoje atrybuty.

Tworząc swojego menadżera możesz wybrać licencję trenerską, jaką on posiada. Wpływa to na ilość punktów, które możesz następnie przydzielić pomiędzy jego cechy, poprawiając np. jego umiejętności jako trenera. Jeżeli nie wybrałeś najlepszej licencji (Kontynentalna licencja Pro) otrzymasz odpowiednio mniejszą ilość punktów podczas kreowania nowego profilu. W trakcie rozgrywki możesz jednak podnieść swoje kwalifikacje poprzez odbycie kursu trenerskiego i zdobycie nowej licencji. W tym celu wybierz z zakładki Dom -> Mój profil opcję Rozpocznij kurs trenerski. Możliwość zwiększenia kwalifikacji musi jeszcze zostać poparta przez zarząd (może zostać odrzucona w przypadku braku funduszy), następnie kurs odbywa się przez określony czas, przez który Twoja efektywność na treningach jest obniżona (przez cały czas trwania kursu).

Podnoszenie kwalifikacji dotyczy także członków Twojego sztabu szkoleniowego i odbywa się ono na podobnej zasadzie. Przejdź do zakładki Sztab i wybierz interesującego Cię trenera, a z zakładki Kontrakt (przeglądając jego profil) wybierz opcję Wyślij na kurs trenerski. Jeżeli zarząd się zgodzi Twój trener rozpocznie podnoszenie kwalifikacji. Nie jest to równoznaczne z ukończeniem kursu (może zostać przerwany bądź przedłużony), jednakże w większości przypadków zdobędzie nową licencję, a co za tym idzie lepsze umiejętności.