Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Instrukcje dotyczące rywali w Football Manager 2016 | Przygotowania do meczu poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Instrukcje dotyczące rywali

Indywidualne instrukcje mogą pomóc zniwelować potencjał gwiazdy przeciwnej drużyny. - Instrukcje dotyczące rywali w Football Manager 2016 | Przygotowania do meczu - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Indywidualne instrukcje mogą pomóc zniwelować potencjał gwiazdy przeciwnej drużyny.

Gdy już zgłosisz zespół automatycznie zostaniesz przeniesiony do ekranu meczowego. Przedostatnim elementem przygotowującym drużynę do meczu jest przydzielenie poleceń dotyczących konkretnych zawodników przeciwnej drużyny. Przede wszystkim pamiętaj, aby wybierać instrukcje do co najwyżej kilku zawodników, gdyż np. przydzielenie ścisłego krycia całej jedenastce przeciwnej drużyny nie będzie miało żadnego sensu, a tylko zaburzy ustawioną przez Ciebie taktykę. Same instrukcje podzielone są na cztery kategorie i pozwalają dodatkowo zaopiekować się groźnym piłkarzem przeciwnej drużyny. Dzięki temu taka dodatkowa opieka może całkowicie zneutralizować zagrożenie płynące ze strony najlepszego napastnika rywali.

Uwaga: Możesz skorzystać z porad udzielanych przez współpracownika lub w ogóle przydzielić ten aspekt jednemu z członków sztabu szkoleniowego.

Ścisłe krycie

Wpływa na to, jak blisko Twoi zawodnicy będą kryć wybranego piłkarza drużyny przeciwnej. Nie ustawiaj tej opcji przy zbyt wielu zawodnikach, gdyż może spowodować to odciąganie Twoich piłkarzy z ich przypisanych pozycji, co spowoduje luki w obronie.

Opcja "Zawsze" przydatna jest przeciwko dobrym strzelcom przeciwnej drużyny, zawodnikom z dobrymi atrybutami fizycznymi oraz piłkarzom posiadającym dobrze rozwiniętą cechę odpowiadającą za strzały z dystansu. Upewnij się tylko, że odpowiednik w Twojej drużynie odpowiedzialny za krycie wybranego piłkarza będzie do tego zadania odpowiedni (atrybuty fizyczne, "Krycie", "Odbiór"), aby przypisane mu zadanie odniosło jakikolwiek skutek.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie