Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nowa gra w Football Manager 2016 | Rozpoczęcie rozgrywki poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Nowa gra

Nominalny tryb gry to po prostu Football Manager. - Nowa gra w Football Manager 2016 | Rozpoczęcie rozgrywki - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Nominalny tryb gry to po prostu Football Manager.

Nową karierę rozpoczynasz w momencie wyboru preferowanego trybu rozgrywki. Do wyboru jest standardowy tryb Football Manager, który w pełni symuluje wszystkie aspekty zarządzania zespołem, ograniczony, ale szybszy Football Manager Touch oraz możliwość stworzenia własnego klubu: Football Manager Własny Klub.

Dodawanie i usuwanie lig dostępne jest także w trakcie rozgrywki, jednak zmiany wchodzą w życie od nowego sezonu. - Nowa gra w Football Manager 2016 | Rozpoczęcie rozgrywki - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Dodawanie i usuwanie lig dostępne jest także w trakcie rozgrywki, jednak zmiany wchodzą w życie od nowego sezonu.

Po wybraniu trybu gry pora na wybranie lig, w których będziesz uczestniczył. Zwróć tutaj uwagę na kraje oraz ligi właśnie - jeden kraj to zwykle kilka różnych lig, możesz wybrać od której z nich kluby będą grywalne. Opcja Podgląd odpowiada tutaj tylko za symulowanie określonej ligi. Kraje oraz ligi możesz wybrać wedle upodobania, zwróć jednak uwagę na szacowaną płynność rozgrywki - zbyt szeroki wybór negatywnie wpłynie na szybkość symulacji.

Wybrane klasy rozgrywkowe wpływają także na ilość dostępnych w grze zawodników. Zwiększysz lub zmniejszysz ją dodatkowo poprzez ustawienie odpowiedniej bazy danych (mała/średnia/duża). Dzięki temu będziesz miał większe pole manewru na rynku transferowym, np. wyszukując obiecujących piłkarzy w krajach Ameryki Południowej. W zależności od bazy danych niektórzy zawodnicy będą niedostępni i nie będziesz mógł ich wyszukać. Na koniec wybierz datę i miejsca rozpoczęcia rozgrywki oraz ligę i klub, który chcesz poprowadzić. Ostatecznie stwórz swojego menadżera i rozpocznij grę.

Uwaga: Ligi możesz dodawać i usuwać (dzieje się to wyłącznie po zakończonym sezonie) w trakcie gry. Z rozwijanego menu FM wybierz opcję Dodaj/usuń ligi.