Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak przejść na urlop w Football Manager 2016? | Pytania i odpowiedzi poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Jak przejść na urlop?

Przed pójściem na urlop ustal dyspozycje dla asystenta oraz planowaną datę powrotu. - Jak przejść na urlop w Football Manager 2016? | Pytania i odpowiedzi - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Przed pójściem na urlop ustal dyspozycje dla asystenta oraz planowaną datę powrotu.

Skorzystanie z urlopu możliwe jest w dowolnym momencie rozgrywki. Aby to zrobić wybierz z zakładki Dom -> Mój profil opcję Urlop. W następnym oknie musisz określić takie właściwości jak data powrotu (lub ilość dni, po których wrócisz z urlopu), ustawienia taktyczne, którymi ma kierować się Twój asystent (np. używanie obecnego składu, bez zmiany formacji), a także wytyczne transferowe (odrzucanie lub przyjmowanie ofert). W trakcie urlopu możesz także ubiegać się o posadę menadżera w innym klubie. Z urlopu możesz wrócić w każdej chwili, nawet przed jego zakończeniem lub w przypadku wybrania opcji urlopu na czas nieokreślony.

Bardzo ważne przy braniu urlopu jest kilka spraw - do czasu powrotu nie masz wpływu na żadne spotkania, w których zespół prowadzi Twój asystent, a wyniki są symulowane. Co więcej, dzieje się tak w przypadku reprezentacji i klubu, nie możesz wziąć urlopu tylko od jednego z tych podmiotów. I na koniec: jeżeli ciąży na Tobie presja wyrzucenia z klubu nie łudź się, że może Cię ona ominąć. Jeżeli np. zadeklarowałeś zdobycie określonej ilości punktów na przestrzeni 5 spotkań, aby utrzymać posadę nadal musisz je zdobyć - jeżeli Twój zespół przegra w trakcie trwania urlopu może się okazać, że nie masz już do czego wracać. Z tego też powodu branie urlopu lepiej zostawić sobie na przerwę pomiędzy rundami, gdy ryzyko przegapienia ważnego spotkania wtedy Ci nie grozi.

Po urlopie nie zapomnij sprawdzić skrzynki oraz zawodników i transferów. Upewnij się, że nie ominęło Cię nic ważnego, zanim zaczniesz kontynuować rozgrywkę.