Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić subskrypcje wiadomości w FM 2016? | Pytania i odpowiedzi poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Jak zmienić subskrypcje wiadomości?

W prosty sposób dostosuj tematykę otrzymywanych wiadomości. - Jak zmienić subskrypcje wiadomości w FM 2016? | Pytania i odpowiedzi - Football Manager 2016 - poradnik do gry
W prosty sposób dostosuj tematykę otrzymywanych wiadomości.

Twoja skrzynka z wiadomościami to miejsce na bieżąco aktualizowane i bombardowane newsami, których w dużej mierze możesz po prostu nie czytać. Jeżeli nie interesują Cię informacje z różnych rejonów świata, bądź dawnych klubów możesz ograniczyć przychodzące wiadomości do niezbędnego dla Ciebie minimum. Warto to zrobić na początku każdego nowego sezonu lub zmianie klubu, czy awansie do nowej ligi, gdy mogą zmienić się proponowane przez grę subskrypcje. Ograniczenie przychodzących wiadomości tylko do tematów, które naprawdę w danej chwili Cię interesują pozwoli na zaoszczędzenie czasu, a w razie potrzeby szybsze wyszukanie potrzebnego newsa.

Aby zmienić subskrypcje wiadomości przejdź do zakładki Skrzynka -> Subskrypcje. Tutaj znajdziesz cały zestaw opcji, które możesz dowolnie zaznaczać i odznaczać. Zauważ, że różne zakładki odnoszą się do innych elementów - np. możesz otrzymywać różne informacje o wybranych ligach, czy inne dane dotyczące piłkarzy bądź klubów. Możliwości jest tutaj bardzo dużo, co daje spore możliwości spersonalizowania własnej skrzynki. Dzięki temu stanie się ona przejrzysta, a Ty nie przeoczysz istotnych informacji.

Jeżeli chcesz dodać subskrybowany zespół lub ligę wyszukaj je po nazwie, a następnie w zakładce Widok ogólny wybierz opcję Subskrybuj zespół lub Subskrybuj rozgrywki. Aby dodać do subskrypcji wybranego piłkarza musisz umieścić go na domyślnej liście życzeń lub utworzyć własną. Aby dodać piłkarza do listy życzeń w jego profilu wybierz zakładkę Transfer, a następnie Dodaj do listy życzeń, gdzie wybierzesz którąś z list.