Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Football Manager 2016 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Scouting w Football Manager 2016 poradnik Football Manager 2016

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Podstawy

Im większa wiedza o świecie, tym lepszych zawodników uda się znaleźć. - Podstawy | Scouting w Football Manager 2016 - Football Manager 2016 - poradnik do gry
Im większa wiedza o świecie, tym lepszych zawodników uda się znaleźć.

Zakup nowych zawodników do zespołu to bardzo ważna rzecz, ale jeszcze ważniejsze jest, aby kupieni zawodnicy posiadali odpowiednie cechy. Biorąc pod uwagę mnogość bazy danych wyszukanie i porównanie wszystkich kandydatów na daną pozycję jest niemożliwe. Wtedy z pomocą przychodzą klubowi scouci, którzy mogą wyszukiwać zawodników wedle dowolnie ustalonych kryteriów, przeszukiwać regiony, czy dostarczać raporty na temat wybranych rozgrywek, albo następnego rywala.

Uwaga: W przypadku wyszukiwania zawodników ważny jest zasięg scoutingu. Jeżeli nie obejmujesz swoją siecią danego kontynentu, czy państwa, trudno o to, aby scout dostarczał stamtąd wyniki. Wiedzę na temat danego regionu zwiększasz poprzez wyszukiwanie w nim zawodników (scouci podróżują do wskazanego kraju) lub też zatrudniając scouta odpowiedniej narodowości, który wiedzę na temat danego kraju już rozwinął.