Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze gry sportowe wydane w 1992 roku

Wszystkie najlepsze i najpopularniejsze gry tego roku, nadchodzące premiery oraz gry sprzed lat. Możesz też przeglądać je z podziałem na kategorie.

Michael Jordan in Flight
Michael Jordan in Flight

Sportowe 20 marca 1992

W latach dziewięćdziesiątych Michael Jordan był na ustach wszystkich fanów koszykówki, nikogo nie powinno więc dziwić, że jego popularność postanowili skwapliwie wykorzystać także producenci gier komputerowych.

PC

The Games '92: Espana
The Games '92: Espana

Sportowe 21 czerwca 1992

The Games ’92: España to gra sportowa wyprodukowana przez firmę Creative Materials dla Ocean, która odwołuje się do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Jako trener i zawodnik w jednym, gracz weźmie udział w szeregu konkurencji sportowych i spróbuje sięgnąć po jak największą liczbę medali.

PC

Sensible Soccer: European Champions - 92/93 Edition
Sensible Soccer: European Champions - 92/93 Edition

Sportowe 2 lipca 1992

Sensible Soccer gra sportowa podejmująca temat piłki nożnej. Udostępnia 27 narodowych drużyn ze Starego Kontynentu, wszystkie z autentycznymi składami z sezonu 92/93, które są w pełni konfigurowalne. Grać można nie tylko w meczach towarzyskich i ligowych, ale także w pucharach.

PC

The Carl Lewis Challenge
The Carl Lewis Challenge

Sportowe 12 listopada 1992

Gra sportowa, w której mamy możliwość rywalizowania w takich dyscyplinach jak: rzut oszczepem, bieg na 100 metrów, bieg na 110 metrów przez płotki, skok wzwyż czy skok w dal.

PC

The Games: Summer Challenge
The Games: Summer Challenge

Sportowe 12 marca 1992

The Games: Summer Challenge to druga gra sportowa przygotowana przez studio MindSpan dla firmy Accolade, która oferuje kilka dyscyplin w ramach hipotetycznej olimpiady letniej.

PC

Archer MacLean's Pool
Archer MacLean's Pool

Sportowe 23 czerwca 1992

Kolejny symulator gry w bilard, który wyszedł spod ręki Archera MacLeana. Program zawiera dokładnie ten sam silnik co Jimmy White’s Whirlwind Snooker, ale w porównaniu do niego, znajdziemy tu więcej opcji konfiguracyjnych oraz możliwości rozgrywania partii.

PC