Prędkość ucieczki | Osiągnięcia i trofea Prey

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia "Prędkość ucieczki" gry Prey. Trofeum to przyznawane jest za katapultowanie się na co najmniej 20 metrów po tym jak przemienisz się w jakiś obiekt. Jego zaliczenie jest możliwe dopiero po odblokowaniu mocy obcych.

1 - Prędkość ucieczki | Osiągnięcia i trofea Prey - Prey - poradnik do gry
Trofeum to możesz najwcześniej zdobyć dopiero po tym jak odblokujesz moc Mimikra Materii, która pozwala na przemienianie się w obiekty z otoczenia, oraz moc Uderzenie kinetyczne, która pozwala na odrzucanie obiektów od miejsca jej użycia - Prędkość ucieczki | Osiągnięcia i trofea Prey - Prey - poradnik do gry

Trofeum to możesz najwcześniej zdobyć dopiero po tym jak odblokujesz moc Mimikra Materii, która pozwala na przemienianie się w obiekty z otoczenia, oraz moc Uderzenie kinetyczne, która pozwala na odrzucanie obiektów od miejsca jej użycia. Zakup tych mocy za neuromody staje się możliwy po zeskanowaniu określonej liczby Mimów i Fantomów. Po ich zdobyciu przedostań się na jakiś wysoki punkt widokowy, z którego będzie można pomyślnie katapultować się. Idealnym miejscem jest dach biura Alexa Yu w Arboretum, który pokazany jest na obrazku 1.

Przemień się w dowolny mały obiekt dzięki mocy Mimikra Materii (możesz wyrzucić jakiś przedmiot z inwentarza - np. jakiś artykuł do spożycia) i nastepnie bez wychodzenia z trybu przemiany aktywuj za sobą (czyli na dachu) umiejętność Uderzenie kinetyczne żeby zostać odrzuconym na daleki dystans (obrazek 2). Trofeum powinieneś bezproblemowo zaliczyć o ile w trakcie lotu nie zderzysz się przedwcześnie z drzewami ani innymi tego typu przeszkodami.

Uwaga - O trofeum możesz powalczyć tylko w tych miejscach, w których obowiązuje normalna grawitacja. Nie możesz więc go odblokować m.in. w lokacji G.U.T.S. ani Na zewnątrz Talosa I.

Podobało się?

0

Prey

5 maja 2017

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2017-05-30
17:24

dondariano73 Junior

dondariano73

co z tymi poradnikami nie ma wogole wersji pdf ani nie dokonczony poradnik do Sniper: Ghost Warrior 3 ?

Komentarz: dondariano73
2017-05-31
17:42

dondariano73 Junior

dondariano73

Premium to ja mam moze nie w tej chwili ale do Sniper: Ghost Warrior 3 dalej nie ma i co wy na to

Komentarz: dondariano73
2017-06-15
14:33

RadkoZ Chorąży

Wie ktoś czy osiągnięcie "przeciwległe bieguny" można ukończyć przechodząc najpierw ludzkimi umiejętnościami, a potem dopiero tyfonicznymi ??

Komentarz: RadkoZ
2021-10-07
23:27

stalin1 Legionista

jak się dostać do pokoju w dziale IT w holu talosa 1.
Bo są tam zamkniete dzwi ktore otwiera sie jakas karta a przeszedlem cala gre i jej nie znalazlem.

Komentarz: stalin1
2021-10-08
18:16

stalin1 Legionista

jak zabic danielle sho bo pierwotnie spotykamy ja za szyba basenu w kwaterach zalogi a potem nie moge jej nigdzie spotkac. gdzie ja moge pozniej spotkac.

Komentarz: stalin1
2021-10-08
23:34

stalin1 Legionista

Ten facet nazywa się dalton a klucz który ma jest do pokoju w dziale sprzętowym do pokoju z projektem blackbox. A mnie chodzi
o pomieszczenie I.T SECURITY które znajduje się w Holu Talosa i w tym pomieszczeniu I.T SECURITY są zamknięte dzwi do których jest potrzebna karta dostępu nie mogę jej nigdzie znaleźć.

proszę o pilna pomoc

Komentarz: stalin1
2021-10-09
21:22

stalin1 Legionista

ak zabic danielle sho bo pierwotnie spotykamy ja za szyba basenu w kwaterach zalogi a potem nie moge jej nigdzie spotkac. gdzie ja moge pozniej spotkac.

Komentarz: stalin1
2021-10-18
13:51

stalin1 Legionista

Mam kłopot z wykonaniem wyzwania przeciwległe bieguny.Przeszedłem grę 4 razy z tyfonicznymi i ludzkimi mocami w osobnych slotach kampanii i mi nie zaliczyło tego wyzwania o co chodzi czy ja coś źle robię.

Komentarz: stalin1
2021-12-31
19:42

jongover Chorąży

Ogólnie to poradnik niestety słaby. W misji reaktor zupełnie nie wspomniano o tym że drzwi blokujące dostęp do technopaty są zablokowane. Można je otworzyć tylko posiadając siłę na trzecim poziomie, a myślę że wielu graczy nie odblokowuje tej zdolności na takim poziomie. Oczywiście do technopaty można się dostać po rurach wentylacyjnych - można na nie wskoczyć w korytarzu prowadzącym do "windy".

Komentarz: jongover
2022-11-27
23:49

Janczes Legend

Janczes

Najpoważniejszy problem związany z nabywaniem kolejnych mocy obcych polega na tym, że po przekroczeniu ich określonego limitu zaczniesz być traktowany jako wróg przez systemy obronne stacji.
Źródło: https://www.gry-online.pl/poradniki/prey/&PART=64

ale jaki to limit? Mógł autor napisać, skad mam wiedziec ile tych mocy moge w siebie zainwestowac??/

Komentarz: Janczes

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl