Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2006, 11:16

autor: Krooliq

Zostań testerem Seed

Duńskie studio developerskie Runestone Game Development poinformowało, że aktualnie poszukuje osób na stanowisko beta testera gry MMORPG o nazwie Seed. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia tej strony, gdzie można wysłać swoją kandydaturę.

Duńskie studio developerskie Runestone Game Development poinformowało, że aktualnie poszukuje osób na stanowisko beta testera gry MMORPG o nazwie Seed. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia tej strony, gdzie można wysłać swoją kandydaturę. Bata testy rozpoczną się 1 lutego bieżącego roku i potrwają do 31 marca. Premiera programu zaplanowana jest na kwiecień.

Zostań testerem Seed - ilustracja #1

 

Seed to reprezentant gatunku MMORPG. Gra pod wieloma względami wybija się jednak przed szereg innych tego typu pozycji - pierwszą innowacją rzucającą się w oczy jest komiksowy styl grafiki, z charakterystycznymi dymkami dialogowymi włącznie.

Wątek fabularny przenosi nas w odległą przyszłość, do obcego świata, w którym zdesperowani osadnicy muszą połączyć siły aby zapewnić przetrwanie swojej koloni oraz całej naszej rasie. Planeta nazwana Da Vinci nie jest już tak przyjazna jak to wydawało się wcześniej - okazało się, iż występuje tu bardzo agresywna i wroga bakteria. Na dodatek kontakt z Ziemią został utracony kilka dziesięcioleci temu a proces terraformacji planety z niewiadomych powodów zatrzymał się. Koloniści muszą stawić czoła różnorodnym problemom - przeludnieniu, wewnętrznym konfliktom, anomaliom pogodowym i obcej formie życia - inaczej obiecany raj zmieni się w raj utracony.

Więcej informacji na temat Seed znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.