Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2008, 14:30

Zobacz pierwsze obrazki z gry Demigod

W Internecie pojawiły się cztery obrazki z gry Demigod – nowego produktu firmy Gas Powered Games, o którym po raz pierwszy wspominaliśmy Wam w ubiegłym tygodniu.

W Internecie pojawiły się cztery obrazki z gry Demigod – nowego produktu firmy Gas Powered Games, o którym po raz pierwszy wspominaliśmy Wam w ubiegłym tygodniu.

Zobacz pierwsze obrazki z gry Demigod - ilustracja #1

Demigod to żywiołowa gra akcji, która budzi skojarzenia z modyfikacją Defense of the Ancients, znaną zapewne niektórym fanom trzeciego WarCrafta. W nowym produkcie firmy Gas Powered Games wcielimy się w rolę potężnych istot i wraz z towarzyszami spróbujemy wyeliminować wrogą drużynę. Mimo że produkt nastawiony jest wyłącznie na rozgrywkę zespołową, to jednak zwolennicy trybu single player nie powinni mieć powodów do zmartwień. W przypadku niemożności rywalizacji z innymi graczami, w zabawie wezmą udział kompani i przeciwnicy sterowani przez komputer, ponoć charakteryzujący się zaawansowaną sztuczną inteligencją.

Najciekawszą cechą nowego dzieła Chrisa Taylora i spółki mają być dwa odmienne style rozgrywki. Jeżeli wybierzemy postać Zabójcy, produkt będzie przypominać grę akcji z elementami RPG (z możliwością rozwoju bohatera), jeśli natomiast wcielimy się w rolę tytułowego Półboga, programowi będzie bliżej do strategii czasu rzeczywistego. Jednym zdaniem: dla każdego coś miłego...

Firma Gas Powered Games potwierdziła już, że w Demigod zagrają wyłącznie posiadacze „blaszaków”. Produkt trafi do sklepów jesienią bieżącego roku.

Zobacz pierwsze obrazki z gry Demigod - ilustracja #2
Zobacz pierwsze obrazki z gry Demigod - ilustracja #3
Zobacz pierwsze obrazki z gry Demigod - ilustracja #4