Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2008, 12:29

autor: vampire

Zobacz Haze w wykonaniu Korn

Wydawca Ubisoft i EMI Records poinformowai, że singiel Haze zespołu Korn, którego inspiracją była gra o tym samym tytule jest już dostępny do kupienia za pośrednictwem serwisów sprzedających muzykę. Można go nabyć na przykład w sieci Amazon w cenie 0,99$. Jednak wszyscy, którzy zdecydują się nabyć grę będą mogli po weryfikacji płyty ściągnąć go za darmo z tej strony.

Firmy Ubisoft i EMI Records poinformowały, że singiel Haze zespołu Korn, którego inspiracją była gra o tym samym tytule jest już dostępny do kupienia za pośrednictwem serwisów sprzedających muzykę. Można go nabyć na przykład w sieci Amazon w cenie 0,99$. Jednak wszyscy, którzy zdecydują się na zakup gry będą mogli po weryfikacji płyty ściągnąć go za darmo z tej strony.

Korn jest znanym zespołem nu-metalowym, którego płyty wielokrotnie doczekały się statusu platynowych, znalazł się też na liście 100 Najlepszych Artystów Hard Rocka opracowanej przez stację VH1. Współpraca zespołu z Ubisoftem nie jest niczym zaskakującym, w końcu Jonathan Davis - wokalista jest zapalonym graczem, o czym często wspominał w wywiadach - "Granie jest dla mnie jak religia" .

Zobacz Haze w wykonaniu Korn - ilustracja #1

Haze jest FPS-em przygotowywanym przez studio Free Radical Design (twórcy TimeSplitters) na dzień dzisiejszy wyłącznie na PlayStation 3. Polski dystrybutor - LEM ustalił datę premiery na 23 maja w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w cenie 249,99 zł.

Teledysk zawierający sceny z gry możemy zobaczyć tutaj.