Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2007, 14:36

autor: Metatron

Zapowiedziano karciankę dla graczy w EverQuest

Sony Online Entertainment ujawniło w zeszłym tygodniu opracowaną przez mieszczące się w Denver studio firmy grę Legends of Norrath: Oathbound. Co ciekawe, wspomniana produkcja powstała nie jako oddzielny tytuł, lecz jako tytuł, w którego mogą grać postacie z popularnych MMO EverQuest i EverQuest II.

Sony Online Entertainment ujawniło w zeszłym tygodniu opracowaną przez mieszczące się w Denver studio firmy grę Legends of Norrath: Oathbound. Co ciekawe, wspomniana produkcja powstała nie jako oddzielna gra, lecz jako tytuł, w którego mogą grać awatary z popularnych MMO EverQuest i EverQuest II.

Zapowiedziano karciankę dla graczy w EverQuest - ilustracja #1

Oathbound będzie grą karcianą wzorowaną na znanych z rzeczywistego świata karciankach pokroju Magic the Gathering. Do dyspozycji graczy oddanych zostało ponad 350 różnorodnych kart. Można je zdobyć wraz ze starterem, który automatycznie otrzymają wszyscy użytkownicy obu EverQuestów, albo zakupić za prawdziwą gotówkę. To jednak nie wszystkie sposoby wejścia w posiadanie co ciekawszych okazów kart. SOE obiecuje bowiem, że booster packi zdobędziemy również na pokonanych bossach. Co ciekawe, grając w Oathbound będzie można wygrać specjalne karty, które da się następnie wymienić na przedmioty z gry.

Zapowiedziano karciankę dla graczy w EverQuest - ilustracja #2

Karcianka wzorowana będzie na EverQuest. Wcielimy się w niej w rolę awatara potrafiącego przyzywać różne istoty, używać przedmiotów, a także rzucać czary. Do zabawy nie będzie potrzebne znalezienia innego człowieka, ponieważ przygotowywana jest kampania dla pojedynczego gracza. Dzięki niej będzie można awansować swoją postać i zdobyć specjalne karty do wykorzystania w późniejszych rozgrywkach. Oczywiście tego rodzaju produkcja pokaże co potrafi dopiero w trybie multiplayer. Gracze w pierwszego EverQuesta będą mogli zmierzyć się z posiadaczami EverQuesta II i odwrotnie. Będzie istniała również możliwość grania w Oathbound bez potrzeby wkraczania w wirtualny świat wspomnianych MMO.

Zapowiedziano karciankę dla graczy w EverQuest - ilustracja #3

Premiera gry przewidziana jest na ten miesiąc. SOE planuje wprowadzić do Legends of Norrath: Oathbound szereg udogodnień, takich jak przejrzysty interfejs, edytor decków czy miejsce handlu kartami. Nie zabraknie też turniejów, w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.