Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2007, 09:02

autor: lhorror

Zapowiedziano dodatek do Theatre of War

Firmy Battlefront.com i 1C zapowiedziały dodatek do Theatre of War o nazwie Battle for Moscow. Rozszerzy on grę o nową kampanię, która składać się będzie z 10 misji. Dzięki niej fani tej produkcji wezmą udział w drugim ataku Niemców na Moskwę w listopadzie 1941 roku (zarówno po stronie Rosjan, jak i sił III Rzeszy).

Firmy Battlefront.com i 1C zapowiedziały dodatek do Theatre of War o nazwie Battle for Moscow. Rozszerzy on grę o nową kampanię, która składać się będzie z 10 misji. Dzięki niej fani tej produkcji wezmą udział w drugim ataku Niemców na Moskwę w listopadzie 1941 roku (zarówno po stronie Rosjan, jak i sił III Rzeszy). 10 bitew ukaże nam wydarzenia jakie miały miejsce w pobliżu Novopetrovska, Istry, Krukova, Yadrominy, Chismeny i Volokolamska.

Dodatek będzie dostępny już w tym miesiącu i będzie można go ściągnąć całkowicie za darmo. Wraz z rozszerzeniem udostępniony zostanie, długo oczekiwany przez fanów gry edytor. Pozwoli on na modyfikację dowolnych istniejących map misji czy kampanii, w tym rozmieszczenia i wyglądu obiektów, jak budynki, drzewa, fortyfikacje, zniszczone pojazdy i wiele innych.

O Theatre of War pisaliśmy wcześniej w naszych newsach.