Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2007, 13:01

autor: Sargeras

Angielska wersja Theatre of War w przedsprzedaży

Firma wydawnicza 1C i portal Battlefront.com ogłosiły rozpoczęcie przedsprzedaży angielskiej edycji gry Theatre of War (obecnie na rynku jest dostępna tylko rosyjska wersja). Cena zakupu tytułu przed premierą wynosi 45$, to jest o 10$ mniej, niż jej cena detaliczna. Ponadto każdy klient otrzyma materiały na płycie DVD i podręcznik użytkownika.

Firma wydawnicza 1C i portal Battlefront.com ogłosiły rozpoczęcie przedsprzedaży angielskiej edycji gry Theatre of War (obecnie na rynku jest dostępna tylko rosyjska wersja). Cena zakupu tytułu przed premierą wynosi 45$. Jest to o 10$ mniej, niż jej cena detaliczna. Ponadto każdy klient otrzyma kopię gry na płycie DVD i podręcznik użytkownika.

Anglojęzyczne Theatre of War, zarówno w sprzedaży przedpremierowej, jak i zwykłej jest dostępne do nabycia jedynie na portalu Battlefront.com w formie plików do ściągnięcia, które zajmują ok. 2,5 GB. Premiera jest przewidziana na 19 kwietnia, więc na podjęcie decyzji i pobranie pozostało niewiele czasu. Tego też dnia odbędzie się aktywacja przedpremierowego downloadu oraz rozpocznie się wysyłka płyt DVD i podręczników.

Angielska wersja Theatre of War w przedsprzedaży - ilustracja #1

Theatre of War to strategia czasu rzeczywistego na platformę PC, osadzona w realiach drugiej wojny światowej. Głównym zadaniem gracza jest kierowanie oddziałem frontowym o sile plutonu - zapominamy zatem o rozbudowywaniu bazy i zergowaniu, co zawsze jest kojarzone z RTSami, a skupiamy się na taktyce. Pod tym względem podobieństwa do tytułów takich, jak Close Combat, czy Combat Mission narzucają się natychmiast. Główną cechą gry jest realizm. Efekty fizyczne, typy uzbrojenia, czynności taktyczne i wiele innych zostało oddanych w Theatre of War w sposób możliwie jak najbliższy wojennej rzeczywistości. Uwzględniono również rozwój umiejętności służących w naszym oddziale żołnierzy. Wśród licznych kampanii do wyboru znajdziemy też polską.

Angielska wersja Theatre of War w przedsprzedaży - ilustracja #2

Cenega Poland planuje wydanie gry w całkowicie polskiej wersji, jednak terminy pozostają nieznane. Fanów walk frontowych zapraszamy do Encyklopedii, galerii oraz artykułu traktującego pośrednio o wydawcy gry - rosyjskiej firmie 1C.

Ostatnia aktualizacja: 2007-03-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Theatre of War: Pola zagłady

Theatre of War: Pola zagłady