Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2007, 13:55

autor: Metatron

Zapowiedzano grę Space Force – Rogue Universe

Firma JoWooD zapowiedziała Space Force – Rogue Universe, grę, która może spodobać się osobom, które przed laty zagrywały się we Frontiera. Podobnie jak we wspomnianej produkcji, zasiądziemy za sterami statku kosmicznego i pokierujemy karierą naszego pilota, czyniąc go słynnym wojownikiem, piratem albo niezwykle bogatym handlarzem.

Firma JoWooD zapowiedziała Space Force – Rogue Universe, grę, która może spodobać się osobom przed laty zagrywającym się we Frontiera. Podobnie jak we wspomnianej produkcji, zasiądziemy za sterami statku kosmicznego i pokierujemy karierą naszego pilota, czyniąc go słynnym wojownikiem, piratem albo niezwykle bogatym handlarzem.

Zapowiedzano grę Space Force – Rogue Universe - ilustracja #1

Wszystkie działania wpływać będą na popularność bohatera. Naszym jedynym zadaniem będzie zostanie najsłynniejszym pilotem w galaktyce. To, w jaki sposób tego dokonamy, zależeć będzie wyłącznie od nas.

Będzie można zająć się uczciwym handlem, albo, jak kto woli, szmuglerstwem, toczyć kosmiczne bitwy, atakować stacje i fortece, badać pozostawione przez obcą rasę starożytne artefakty, bądź, jeżeli tylko zechcemy, podróżować po galaktyce, przeskakując przez dziury w tkance wszechświata.

Gra ukaże się na komputery PC. Według zapowiedzi nie powinna mieć zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych, a jednocześnie posiadać przyjemną dla oka oprawę graficzną. Na ile te obietnice zostaną spełnione, przekonamy się w trzecim kwartale tego roku, na który to planowana jest data premiery.