Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Frontier: Elite II (PC)
OkładkaFrontier: Elite II (PC)

Frontier: Elite II PC

Sequel przełomowego symulatora kosmicznego Elite, gdzie ponownie możemy przemierzać galaktyczne szlaki w realistycznie wykonanym wszechświecie.

Symulacje | science fiction

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Frontier: Elite II Premiera PC

15czerwca1992

producent: Frontier Developments wydawca: Gametek Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Frontier to druga część doskonałego symulatora kosmicznego Elite, którego produkcja trwała ponad pięć lat. Jako jedna z niewielu gier może pochwalić się bardzo szybkim kodem, który w całości napisany został w assemblerze. W porównaniu ze słynną poprzedniczką zasady gry nie uległy zasadniczym zmianom.

Dostajemy najprostszy model statku kosmicznego i wędrujemy po galaktyce zarabiając kredyty za wykonywanie misji handlowych i bojowych. Możemy handlować, walczyć, ścigać zbiegów i przestępców, pracować dla rządu i wykonywać wiele innych popłatnych zadań.

Gra jest jedną z niewielu prób symulacji całej naszej Galaktyki, zawierając ok. 100,000,000,000 planet oraz księżyców. Jest to również pierwsza gra, w której rozmiary planet były rzeczywiste, a z orbity można zobaczyć całe miasta. Planety orbitują i obracają się wokół własnej osi jak w prawdziwym wszechświecie. Stojąc w jednym miejscu orbity możemy więc zobaczyć wschody i zachody słońca, zmianę położenia gwiazd i planet na nieboskłonie, a nawet zaćmienia planet przez własne księżyce.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 591 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Frontier: Elite II: Odpowiednia dla każdego wieku.

Frontier: Elite II Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • IMB AT
  • 4MB RAM