Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2005, 12:05

autor: ComCo

Zamów Xbox Live, a dostaniesz grę-hit w prezencie

Microsoft stara się przyciągnąć do usługi Xbox Live jak największą liczbę graczy. Ostatnio, firma Billa Gatesa przygotowała „wakacyjną” promocję dla osób, które zdecydują się dołączyć do posiadaczy konsoli Xbox grających online. Mianowicie do każdego, startowego zestawu Xbox Live, do końca sierpnia będzie dołączana jedna z trzech hitowych produkcji ostatnich miesięcy.

Microsoft stara się przyciągnąć do usługi Xbox Live jak największą liczbę graczy. Ostatnio, firma Billa Gatesa przygotowała „wakacyjną” promocję dla osób, które zdecydują się dołączyć do posiadaczy konsoli Xbox grających online. Mianowicie do każdego, startowego zestawu Xbox Live obowiązującego przez 12 miesięcy, do końca sierpnia będzie dołączana jedna z trzech hitowych produkcji ostatnich miesięcy.

Do wyboru oddano bardzo nietuzinkowe pozycje. Forza Motorsport, Conker: Live and Reloaded i Dead or Alive Ultimate są pewnie na listach określanych mianem „musisz-mieć” niejednego użytkownika Xboxa. Jakby tego było mało, pierwszych 200 osób, które zapisze się na tę promocję otrzyma (lub już otrzymało) pakiet trzech powyższych tytułów.

Aby otrzymać przynajmniej jedną z wymienionych gier, należy wejść pod ten adres, zarejestrować się, uzupełnić dane, zakupić Starter Kit i zarejestrować się jako nowy użytkownik serwisu. Później wystarczy tylko czekać na przesyłkę, zawierającą grę.

Teoretycznie wszystko jest proste, jednak polscy gracze znów będą musieli obejść się smakiem. Promocja obejmuje 15 europejskich krajów, wśród których niestety nie sposób doszukać się naszego.