Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiXBOX
Okładka Dead or Alive Ultimate (XBOX)
OkładkaDead or Alive Ultimate (XBOX)

Dead or Alive Ultimate XBOX

Wspaniała seria bijatyk Dead or Alive, której bodajże największymi plusami jest wspaniała grafika i bardzo dobrze wyważony system walki, doczekała się kolejnej części z podtytułem Ultimate.

Bijatyki | na 2 osoby | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead or Alive Ultimate Premiera XBOX

1stycznia2004

producent: Team Ninja wydawca: Koei Tecmo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

„Dead or Alive Ultimate” jest bardzo ciekawą kombinacją dwóch wcześniej wydanych gier z tejże serii bijatyk: Dead or Alive 2, z której zaczerpnięty został patent na ogromne plansze, na których odbywa się walka, a także Dead or Alive, czyli pierwszej, legendarnej już części, z której zapożyczono bardziej techniczny system walki. Twórcami wszystkich gier spod szyldu „Dead or Alive” są programiści z firmy Team Ninja, nie inaczej jest w przypadku „Dead or Alive Ultimate”. Gwarantuje to wysoką jakość pozycji i jak najlepsze wykończenie wszystkich elementów gry.

Głównym zadaniem, jakie postawił przed sobą Team Ninja jest stworzenie pierwszej konsolowej bijatyki, która umożliwi setkom graczy z całego świata zmierzenie się w trybie online. Służyć temu będą setki strojów i gadżetów, w które gracze mogą wyposażyć swoje postaci, by te były bardziej oryginalne od innych wojowników, którzy pojawią się na światowych serwerach. By zdobyć wszystkie specjalne przedmioty trzeba będzie zaliczyć tryb dla samotnego gracza, co jedynie zwiększy ilość czasu, który przeznaczymy na obcowanie z tą grą.

Bardzo ciekawym dodatkiem będzie druga, bonusowa płytka, na której znajdzie się wiele przepysznych rzeczy, jak karty kolekcjonerskie, którymi będziemy się mogli wymieniać za pośrednictwem internetu oraz zakodowane informacje, które poznamy dopiero po pewnym czasie.

Wielką gratką dla fanów jest podszlifowana graficznie pierwsza część serii „Dead or Alive”, która pierwotnie ukazała się na konsolach PSX oraz Sega Saturn.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 2  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dead or Alive Ultimate

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Dead or Alive Ultimate Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live!