Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2009, 12:22

autor: Hed

Xbox Fun Day 2009 – rejestracja i piąty konkurs rozpoczęte!

Ruszyła rejestracja na Xbox Fun Day 2009, czyli zlot miłośników gier. Impreza odbędzie się w dniach 24-26 lipca tego roku w Giżycku-Wilkasach. Rejestracja nie jest co prawda konieczna do wzięcia udziału w zabawie, ale dzięki niej otrzymacie specjalny pakiet powitalny, darmowe miejsce na polu namiotowym, wyżywienie i dostęp do wielu atrakcji. Zachęcamy również do uczestnictwa w piątym konkursie.

Ruszyła rejestracja na zlot miłośników gier Xbox Fun Day 2009. Impreza odbędzie się w dniach 24-26 lipca tego roku w Giżycku-Wilkasach. Rejestracja nie jest co prawda konieczna do wzięcia udziału w zabawie, ale dzięki niej otrzymacie specjalny pakiet powitalny, darmowe miejsce na polu namiotowym, wyżywienie i dostęp do wielu atrakcji. Zachęcamy również do uczestnictwa w piątym konkursie.

Żeby zgłosić swój udział na Xbox Fun Day 2009 trzeba wypełnić specjalny formularz dostępny na oficjalnej stronie zlotu. Rejestrować można się do 22 lipca tego roku. Jak wspomnieliśmy powyżej, osoby, które zapiszą się przed tą datą otrzymają gadżety związane z Xboksem 360 oraz talony na wyżywienie i napoje (w podstawowym zakresie). Potwierdzenie rejestracji następuje drogą mailową.

Xbox Fun Day 2009 – rejestracja i piąty konkurs rozpoczęte! - ilustracja #1

Jeśli ktoś nie chce natomiast ryzykować mieszkania w namiocie może skorzystać z odpłatnego noclegu w domkach letniskowych (ilość miejsc ograniczona). Koszt za jedną dobę wynosi 15 złotych od osoby. Żeby zarezerwować miejsce należy napisać maila na odpowiedni adres i zawrzeć w nim imię, nazwisko, PESEL, telefon kontaktowy oraz określić, jaki domek nas interesuje (do wyboru: dwu-, trzy- i czteroosobowe).

Tegoroczna impreza będzie bardziej sportowa – pojawi się mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Oczywiście ważnym punktem programu będą same gry. Organizatorzy zaprosili gości specjalnych, czyli ekipę z firmy Techland, która zaprezentuje kulisy powstawania największego polskiego projektu ostatnich miesięcy - Call of Juarez: Więzy Krwi. Filmową zapowiedź imprezy możecie zobaczyć tutaj.

Xbox Fun Day 2009 – rejestracja i piąty konkurs rozpoczęte! - ilustracja #2

Czas przejść do kolejnego, piątego już konkursu związanego z imprezą Xbox Fun Day 2009. Tym razem do wygrania prezentujemy ciekawy zestaw: grę Ninja Blade, bezprzewodowy joypad oraz bluzę i smycz z logo Xbox 360. Żeby wejść w posiadanie tych nagród wystarczy odpowiedzieć na dwa, przedstawione poniżej dość łatwe pytania. Odpowiedzi wysyłamy na standardowego maila: [email protected].

Pytania konkursowe w piątym konkursie Xbox Fun Day 2009:

  • Proszę podać ksywkę autora, który na GRY-OnLine.pl napisał recenzję Ninja Blade oraz ocenę, jaką wystawił grze.
  • Na konferencji podczas tegorocznych targów E3 Microsoft zaprezentował innowacyjną technologię, dzięki której firma planuje wcielić w życie idee systemu kontroli nie wymagającego od gracza trzymania w rękach pada lub innego kontrolera. Jego funkcję będzie bowiem pełniło ciało. Jaką oficjalną nazwę nosi ów projekt?

Pamiętajcie jednak żeby w tytule wiadomości wpisać: „Piaty Konkurs Xbox Fun Day 2009”. W jego treści natomiast, oprócz odpowiedzi, podajcie swój login na Gry-OnLine (prosimy nie mylić go z ksywką) oraz numer kontaktowy. Spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi rozlosujemy jednego zwycięzcę, o czym poinformujemy na łamach portalu. Konkurs trwa od 5 do 12 czerwca 2009 (do godziny 24:00).

gry