Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2009, 12:10

autor: Hed

Xbox Fun Day w wersji sportowej i czwarty konkurs dla fanów

Tegoroczna impreza Xbox Fun Day będzie dość nietypowa. Oprócz wielu atrakcji skupiających się na grach i obecności czołowych przedstawicieli polskiej branży (np. wrocławskiego studia Techland), pojawią się również bardziej klasyczne rozrywki. Jako, że zlot fanów konsoli Microsoftu odbędzie się w centrum sportowym AZS Wilkasy, na miejscu zobaczymy wiele aktywnych zabaw na świeżym powietrzu.

Tegoroczna impreza Xbox Fun Day będzie dość nietypowa. Oprócz wielu atrakcji skupiających się na grach i obecności czołowych przedstawicieli polskiej branży (np. wrocławskiego studia Techland), pojawią się również bardziej klasyczne rozrywki. Jako że zlot fanów konsoli Microsoftu odbędzie się w centrum sportowym AZS Wilkasy, na miejscu zobaczymy wiele aktywnych zabaw na świeżym powietrzu.

Organizatorzy postarają się rozruszać uczestników turniejami w kilku dyscyplinach. Miłośnicy tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej nie będą zawiedzeni. W tym ostatnim przypadku czeka nas specjalna atrakcja – mecz Microsoft kontra reszta świata. Zawody sportowe rozpoczną się już w piątek i potrwają aż do niedzieli. Czas zerwać ze stereotypami – gracze uprawiają także klasyczny sport!

Xbox Fun Day w wersji sportowej i czwarty konkurs dla fanów - ilustracja #1

Poza powyższymi zabawami na Xbox Fun Day pojawi się również e-sport oraz atrakcje związane z grami elektronicznymi. Planowane są między innymi turnieje w Halo 3 oraz Gears of War 2. Pojawią się inne, mniej standardowe konkursy, oparte na pomysłach samych graczy, którzy przedstawiają je na polskim forum Xboksa. Swoje propozycje można wciąż zgłaszać i tym samym wpłynąć na kształt całej imprezy.

Jak już informowaliśmy wcześniej, na imprezie pojawi się ekipa Techlandu, która zaprezentuje prawdopodobnie największy polski projekt ostatnich miesięcy, czyli Call of Juarez: Bound In Blood. Xbox Fun Day 2009 odbędzie się oczywiście w rejonie Giżycko/Wilkasy w dniach 24-26 lipca. Patronem medialnym jest portal Gry-Online, więc na pewno przygotujemy obszerną relację z tego wydarzenia.

Xbox Fun Day w wersji sportowej i czwarty konkurs dla fanów - ilustracja #2

Z okazji Xbox Fun Day 2009, przygotowaliśmy czwarty już konkurs. Żeby wygrać atrakcyjne nagrody – strategię czasu rzeczywistego Halo Wars oraz gadżety – wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

  • Na czym polega efekt halo w psychologii?
  • Co w grze Halo Wars oznacza skrót UNSC?

Na odpowiedzi, przesłane na adres mailowy [email protected], czekamy od 22 do 29 maja (do godziny 24:00). Mail należy zatytułować: „Czwarty konkurs XBOX FUN DAY”. W treści maila, oprócz odpowiedzi, prosimy o podanie swojego loginu na Gry-OnLine i numeru telefonu kontaktowego. Z puli poprawnych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, o czym poinformujemy na łamach naszego serwisu.

gry