Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2009, 18:25

autor: Przemysław Zamęcki

Westernowy konkurs i spotkanie z autorami Call of Juarez: Więzy krwi

Dla wszystkich graczy szerzej zainteresowanych tematem gier wideo, organizator Xbox Fun Day 2009, firma Microsoft, przygotował ciekawą niespodziankę: na imprezie pojawi się ekipa Techlandu. Twórcy zaprezentują wszystkim chętnym jak powstawał ich największy projekt ostatnich miesięcy - Call of Juarez: Bound In Blood, którego premiera została wyznaczona na 3 lipca 2009.

Dla wszystkich graczy szerzej zainteresowanych tematem gier wideo, organizator Xbox Fun Day 2009, firma Microsoft, przygotował ciekawą niespodziankę: na imprezie pojawi się ekipa Techlandu. Twórcy zaprezentują wszystkim chętnym, jak powstawał ich największy projekt ostatnich miesięcy - Call of Juarez: Bound In Blood, którego premiera została wyznaczona na 3 lipca 2009.

Patronem medialnym Xbox Fun Day 2009, który w tym roku odbędzie się w rejonie Giżycko/Wilkasy w dniach 24-26 lipca, jest Gry-Online. Jeżeli więc nie uda Wam się osobiście zawitać na miejscu, szczegółową i obszerną relację znajdziecie oczywiście w naszym serwisie.

Zapraszamy wszystkich do ponownego wzięcia udziału w trzecim konkursie związanym z Xbox Fun Day 2009. Do wygrania jest atrakcyjny zestaw: gra Halo Wars, bezprzewodowy joypad, bluza oraz smycz z logo X360. Aby stać się jego właścicielem, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Twórcy Call of Juarez: Więzy Krwi garściami czerpali z gatunku spaghetti westernów. Prosimy o podanie imienia i nazwiska czołowego twórcy tego nurtu, który zrealizował m.in. film Pewnego razu na Dzikim Zachodzie.
  2. Z jakiego kraju pochodzi firma odpowiedzialna za produkcję Call of Juarez i Call of Juarez: Więzy Krwi?

Konkurs trwa od 8 maja do 15 maja 2009 do godziny 24:00. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule maila należy wpisać: „Trzeci Konkurs Xbox Fun Day 2009”, a w treści maila, oprócz samych odpowiedzi, prosimy podać swój login na GRY-OnLine (pamiętajcie, aby nie mylić ksywki z loginem) oraz numer telefonu kontaktowego. Spośród poprawnych odpowiedzi w drodze losowania wyłonimy jednego zwycięzcę, o czym poinformujemy Was na łamach GRY-OnLine.

Westernowy konkurs i spotkanie z autorami Call of Juarez: Więzy krwi - ilustracja #1

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej