Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2004, 09:42

Wynajmij serwer do Joint Operations: Typhoon Rising!

Chciałbyś wynająć własny serwer do Joint Operations: Typhoon Rising? Nic prostszego. Wystarczy, że skorzystasz z udostępnionej właśnie przez koncern NovaLogic oferty, która znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Chciałbyś wynająć własny serwer do Joint Operations: Typhoon Rising? Nic prostszego. Wystarczy, że skorzystasz z udostępnionej właśnie przez koncern NovaLogic oferty, która znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Najpierw o cenach. Usługa jest aktualnie dostępna tylko dla użytkowników ze Starego Kontynentu i w najprostszej konfiguracji (16 osób) kosztuje, bagatela, 32 funty miesięcznie (ok. 215 złotych polskich). Opłaty zmieniają się w zależności od tego, ile wolnych miejsc chcesz uzyskać. Jeśli marzy Ci się pełnoprawny serwer, obsługujący nawet 150 osób, musisz odchudzić kieszeń o 225 funtów (ok. 1510 złotych). Biorąc pod uwagę, że najkrótszy, możliwy termin to dwa miesiące, sumy te należy podwoić.

Oczywiście, dostępne są rozmaite promocje. Przy jednorazowym wynajęciu serwera na pół roku, otrzymujesz jeden miesiąc za darmo (16 osób – 192 funty/1280 złotych, 150 osób – 1350 funtów/9060 złotych). Jeśli wypełnisz formularz i zamówisz usługę od razu na cały rok, liczb darmowych miesięcy zwiększa się do trzech (16 osób – 384 funty/2577 złotych, 150 osób – 2700 funtów/18120 złotych). Podczas procesu rejestracji można ustalić także inną ilość osób – do wyboru, do koloru.

Zapewne zapytacie, co za takie horrendalne ceny otrzymacie w zamian? Przede wszystkim swoje własne miejsce w świecie Joint Operations: Typhoon Rising. Serwer można dowolnie konfigurować, umieszczając w nim skrypty. Oprócz tego, istnieje możliwość zablokowania dostępu hasłem – w każdym, innym przypadku, serwer jest publicznie dostępny dla wszystkich. O takich szczegółach, jak całodobowa pomoc techniczna nie trzeba już chyba wspominać. Podsumowując, całkiem przyjemna inicjatywa, jeśli oczywiście lubisz Joint Operations: Typhoon Rising i przy okazji udało Ci się zgarnąć ostatnią kumulację w grach liczbowych.

Więcej informacji na temat Joint Operations: Typhoon Rising, znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.