Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2007, 17:45

autor: Vercetti

World in Conflict – klient bety dopiero jutro

Niemałą cierpliwością musza wykazać się wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w otwartych beta-testach strategii World in Conflict. Na dobrą sprawę już w poniedziałek powinni byli oni otrzymać dostęp do programu umożliwiającego im samodzielne przetestowanie RTS-a ze stajni Massive Entertainment. Przedłużająca się kontrola jakości sprawiła jednak, że oczekiwana od kilkudziesięciu godzin aplikacja za

Niemałą cierpliwością musza wykazać się wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w otwartych beta-testach strategii World in Conflict. Na dobrą sprawę już w poniedziałek powinni byli oni otrzymać dostęp do programu umożliwiającego im samodzielne przetestowanie RTS-a ze stajni Massive Entertainment. Przedłużająca się kontrola jakości sprawiła jednak, że oczekiwana od kilkudziesięciu godzin aplikacja zadebiutuje w sieci dopiero jutro.

World in Conflict – klient bety dopiero jutro - ilustracja #1

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to klient bety zostanie opublikowany w Internecie jeszcze w środę przed południem. Wtedy też każdy, kto zaopatrzy się w zajmujący 1,8 GB plik, a następnie skorzysta z zarezerwowanego wcześniej kodu dostępu, otrzyma możliwość samodzielnego sprawdzenia tego, co mają mu do zaproponowania ojcowie serii Ground Control.

Przypominamy, że aby wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez Massive Entertainment, należy skorzystać z formularzy zamieszczonych m.in. na stronach koncernu Intel oraz firmy Razer. Autorzy gry zamierzają rozdać łącznie milion kluczy do swego produktu. Organizowane przez nich beta-testy potrwają do końca lipca.