Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2007, 11:49

autor: Metatron

Wkrótce nowy dodatek do gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas?

Gra Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas wciąż cieszy się sporą popularnością. Warto wspomnieć choćby fakt, że od momentu premiery praktycznie nie znika z rankingu najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE. Trudno więc się dziwić, że Ubisoft chce utrzymać popularność produkcji wypuszczając co jakiś czas nowe mapy do trybu multiplayer.

Gra Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas wciąż cieszy się sporą popularnością. Warto wspomnieć choćby fakt, że od momentu premiery praktycznie nie znika z rankingu najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE. Trudno więc się dziwić, że Ubisoft chce utrzymać popularność produkcji wypuszczając co jakiś czas nowe mapy do trybu multiplayer. Obecnie, jeżeli wierzyć brytyjskiemu sklepowi internetowemu Play.com, szykuje się do wydania pełnoprawnego rozszerzenia.

Reporter serwisu Worthplaying zauważył, że na stronie wspomnianej firmy pojawił się nowy produkt o tajemniczo brzmiącej nazwie: Rainbow Six: Vegas Bishop. Jego cena – 29,99 funtów – wskazuje na to, ze będziemy mieli do czynienia raczej z rozszerzeniem, niż pełnoprawnym sequelem. Planowana data premiery to 26 października bieżącego roku.

Co ciekawe, nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony wydawcy gry. Żadna zapowiedź rzeczonego dodatku jeszcze się nie ukazała. Niejednokrotnie już zdarzało się jednak, że co ważniejsze sklepy internetowe, pokroju wspomnianego Play.com, uprzedzały informacje od twórców gier. Dlatego też w najbliższym czasie możemy spodziewać się informacji z Ubisoftu potwierdzającej bądź dementującej tę wiadomość.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas