Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2008, 09:53

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 listopada 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: flaszowy Doom, cena dodatku do Far Cry 2, debiut demonstracji Dead Space, przenośne Star Ocean opóźnione, gry THQ z reklamami, Viva Pinata ze świątecznymi utworami. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: flaszowy Doom, cena dodatku do Far Cry 2, debiut demonstracji Dead Space, przenośne Star Ocean opóźnione, gry THQ z reklamami, Viva Pinata ze świątecznymi utworami. Zapraszamy do lektury.

Doom

Nie masz jeszcze dosyć klasycznego Dooma? Jeśli nie, to z pewnością z wielką ochotą sprawdzisz jego flaszową wersję, opublikowaną na łamach serwisu Newgrounds. Prezentuje ona naprawdę wysoką jakość.

Far Cry 2

Poznaliśmy oficjalną europejską cenę pierwszego dodatku do Far Cry 2, którego premiera odbędzie się dosłownie na dniach. W przypadku Xboxa 360 wynosi ona równe 800 punktów. Posiadacze PlayStation 3 będą z kolei musieli zapłacić 9,99 euro. W skład rozszerzenia wejdą cztery mapy (do trybu multiplayer), trzy rodzaje broni (kusza, dwa shotguny) oraz dwa nowe pojazdy (opcja dla pojedynczego gracza).

Dead Space

Już dzisiaj zorganizowany zostanie oficjalny debiut wersji demonstracyjnej gry Dead Space w wersjach na Xbox 360 i PlayStation 3. W tym drugim przypadku demo otrzymają najpierw Amerykanie. Europejczycy pobiorą je dopiero w czwartek, przy okazji zwyczajowej aktualizacji oferty PlayStation Network i PS Store.

Star Ocean: Second Evolution

JRPG o tytule Star Ocean: Second Evolution ukaże się na terenie Europy dopiero w marcu 2009 roku. Grę dostarczy na nasz rynek firma Square Enix, będąca również producentem dzieła.

THQ

Koncern THQ poinformował o podpisaniu wieloletniego porozumienia z firmą Massive Inc., będącą własnością Microsoftu. Wprowadzi ona do gier wydawanych przez THQ reklamy. Jednym z pierwszych tytułów, który zostanie wyposażony w taki system będzie Saints Row 2.

Viva Pinata: Trouble in Paradise

Miłośnicy Viva Pinata: Trouble in Paradise mogą wziąć udział w głosowaniu, mającym na celu rozstrzygnięcie, które z dziesięciu świątecznych propozycji utworów muzycznych firma Rare wprowadzi do gry począwszy od 10 grudnia (po jednym na dzień, w formie kart zdobywanych w grze). Pozyskane w ten sposób kompozycje będzie można uruchomić w trakcie zabawy. Wpłynie to w pozytywny sposób na samopoczucie Pinat.

Legends of Dawn

Firma Provox Games (twórcy m.in. The Forgotten World) ujawniła pierwsze informacje na temat Legends of Dawn – action RPG osadzonej w klimatach fantasy. Gra ma się odznaczać dynamicznym systemem questów oraz wielkim, otwartym światem. Pozycja umożliwi nam wcielenie się m.in. w rolę człowieka bądź elfa oraz wybór profesji i umiejętności. Już niedługo więcej informacji na jej temat pojawi się na łamach oficjalnego serwisu Legends of Dawn.

Prince of Persia

Firma UbiSoft zdecydował się rozpocząć specjalny konkurs artystyczny powiązany z najnowszą odsłoną cyklu Prince of Persia. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy serwisu deviantART, zamieszkujący Wielką Brytanię i mający co najmniej 13 lat.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels X360

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels PC

RTL Biathlon 2009 PC

RTL Biathlon 2009 Wii

RTL Winter Sports 2009 X360

RTL Winter Sports 2009 PS2

RTL Winter Sports 2009 Wii

Silent Hill: Homecoming

Need for Speed: Undercover

Gothic 3: Zmierzch Bogów

Tak and the Guardians of Gross

Call of Duty: World at War

Prince of Persia

Command & Conquer: Red Alert 3

GM Rally

Sonic Unleashed

Grand Theft Auto IV

Flower

Rise of the Argonauts

Super HIND

Three Cards to Midnight

Mana Khemia: Student Alliance

Battlestations: Pacific

Neopets Puzzle Adventure NDS

Neopets Puzzle Adventure PC

NPPL Championship Paintball 2009

Stormrise

Far Cry 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Company of Heroes: Tales of Valor

Merchants of Brooklyn

Warhammer 40,000: Dawn of War 2

Disciples III: Renaissance

EVE Online: The Second Genesis

gry