Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2011, 14:59

Wieści ze świata (Total War, The Last of Us, Mortal Kombat) 13/12/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o promocji na gry z serii Total War, łatce i edytorze poziomów do Rage, ścieżce dźwiękowej do The Last of Us, a także przerwie od Mortal Kombat w NetherRealm.

Star Wars: The Force Unleashed II

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Star Wars: The Force Unleashed II. Produkcję studia Aspyr możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Cena to 7,49 euro, czyli ok. 34 zł. Przeceniono także część pierwszą (4,99 euro). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Total War

W ofercie serwisu dystrybucji elektronicznej Direct2Drive trwa promocja na zestaw gier Empire i Napoleon Total War. Zamiast blisko 20 funtów kosztuje on obecnie 4,95 funty (ok. , 27 zł), czyli 75% mniej. W skład pakietu wchodzą nie tylko pełne wersje obu strategii, ale też szereg dodatków DLC.

Rage

Nowa łatka do pecetowej wersji gry akcji Rage, którą John Carmack zapowiadał blisko dwa miesiące temu, ma szansę wkrótce zadebiutować. Studio id software czeka rzekomo na premierę kolejnej wersji sterowników do kart grafiki AMD/ATI. Niebawem ma się również pojawić anonsowany edytor poziomów. Na temat obu publikacji mamy usłyszeć nieco więcej w niezbyt odległej przyszłości.

Wieści ze świata (Total War, The Last of Us, Mortal Kombat) 13/12/11 - ilustracja #1

The Last of Us

Autorem ścieżki dźwiękowej do gry akcji The Last of Us na PlayStation 3 będzie nagrodzony Oscarem Gustavo Santaolalla (Brokeback Mountain, Babel). Zdaniem twórców ze studia Naughty Dog (Uncharted) „Gustavo przygotuje soundtrack, który będzie wzbudzać różne emocje, nie tylko starch”. Produkcja opowie historie zdziesiątkowanej ludzkości i skupi się na rozgrywce single player.

Mortal Kombat

Ed Boon poinformował, że studio NetherRealm robi sobie przerwę od marki Mortal Kombat, której ostatnia część odniosła wielki sukces. Także w kontekście dodatków DLC. Zespół zajmie się teraz produkcją zupełnie nowego projektu, ale powróci do uniwersum MK w przyszłości.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Gears of War 3: RAAM’s Shadow

Legasista

Nexuiz

BioShock: Infinite

Gotham City Impostors

The Unstoppable Gorg

Legend of Pegasus

Final Fantasy XIII-2

DiRT Showdown

Resident Evil: Revelations

The Last of Us

Command & Conquer: Generals 2

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Przygody Tintina: Gra Komputerowa - trailer #1

Stellar Impact - trailer #1

Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots - VGA 2011

Nexuiz - trailer #1

Metal Gear Rising: Revengeance - trailer #1

Guild Wars 2 - Mesmer

FlatOut 3: Chaos & Destruction - teaser #1

Final Fantasy XIII-2 - A Guided Tour

Crush3D - trailer #2

Command & Conquer: Generals 2 - VGA 2011

The Amazing Spider-Man - VGA 2011

Alan Wake's: American Nightmare - VGA 2011

BioShock: Infinite - VGA 2011

Mass Effect 3 - VGA 2011

The Last of Us - trailer #1 (PL)

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej