Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2011, 17:08

autor: Hed

Zaczynamy grę w Star Wars: The Old Republic – ruszył wczesny dostęp

Gracze, którzy zamówili grę Star Wars: The Old Republic w pre-orderze, mogą już dołączać do zabawy w ramach wczesnego dostępu. Oficjalna premiera produkcji odbędzie się 20 grudnia.

Zaczynamy grę w Star Wars: The Old Republic – ruszył wczesny dostęp - ilustracja #1

Zaczynamy grę w Star Wars: The Old Republic – ruszył wczesny dostęp

Pierwsi gracze, którzy nabyli pudełkową wersję Star Wars: The Old Republic w pre-orderze, rozpoczęli zabawę w ramach wczesnego dostępu do gry. Twórcy produkcji umożliwili taką opcję na tydzień przed oficjalną premierą swojego dzieła. W najbliższych dniach kolejne osoby będą mogły dołączyć do zabawy i rozpocząć wielką przygodę w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Wczesny dostęp został zapowiedziany przez firmę Electronic Arts jakiś czas temu. Otrzymają go osoby, które kupiły pudełkową przedpremierową wersję gry i zarejestrowały odpowiedni kod na koncie w serwisie The Old Republic. Twórcy dopuszczają graczy do serwerów stopniowo, więc jeśli jeszcze ktoś nie ma dostępu (a jest uprawniony), musi uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Star Wars: The Old Republic wystartuje za tydzień – 20 grudnia. Od tego dnia serwery zaludnią się fanami Gwiezdnych Wojen, a sama zabawa ruszy na dobre. W grze wcielimy się w bohaterów opowiadających się po jednej z dwóch stron: Imperium Sith lub Republiki. Produkcja została stworzona przez studio BioWare, znane z wielu świetnych tytułów (Mass Effect, Dragon Age).

Ostatnia aktualizacja: 2011-12-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic