Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2009, 10:40

autor: Jiker

Wieści ze świata (Quake Live, Cities XL, Peter Molyneux) 16/07/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Quake Live, dodatek do Transformers: Revenge of the Fallen, data premier Cities XL, wystąpienie Petera Molynuex w trakcie GDC 2009 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Quake Live, dodatek do Transformers: Revenge of the Fallen, data premiery Cities XL, wystąpienie Petera Molyneux w trakcie GDC 2009 i inne. Zapraszamy do lektury.

Counter-Strike 1.6

Firma Valve udostępniła kolejną, tym razem drobną łatkę do strzelaniny Counter-Strike 1.6, którą pobierzecie w chwili uruchomienia gry oraz Steama. Z listą zmian możecie się zapoznać, klikając w ten link.

Quake Live

Sieciowa strzelanina Quake Live, obsługiwana za pośrednictwem przeglądarki internetowej, doczekała się poważnej aktualizacji. Poprawiona została m.in. obsługa prywatnych serwerów. Ze wszystkimi zmianami możecie się zapoznać, odwiedzając oficjalną stronę gry.

Transformers: Revenge of the Fallen

Jeszcze tego lata w ramach serwisów Xbox Live i PlayStation Store opublikowany zostanie dodatek do gry akcji Transformers: Revenge of the Fallen (w wersjach na X360 i PS3). DLC będzie się składać z dziesięciu nowych bohaterów-robotów, trzech aren do walk w trybie multiplayer oraz wyższego poziomu trudności (expert). Cenę oraz dokładną datę premiery dodatku powinniśmy poznać już niebawem.

Cities XL

Firma Monte Cristo podzieliła się nowymi datami premiery gry Cities XL – strategii ekonomicznej, w której naszym głównym zadaniem będzie wybudowanie i zadbanie o wielką metropolię. Otóż, w Stanach Zjednoczonych i części krajów europejskich (m.in. Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii) dzieło zostanie wydane 9 października bieżącego roku. Dzień wcześniej zawita z kolei do Australii i Nowej Zelandii, a także Niemiec, Francji i państw Beneluksu. W Polsce Cities XL nie ma póki co oficjalnego dystrybutora.

Peter Molyneux

W trakcie Game Developers Conference 2009 jedno z ciekawszych wystąpień zamierza wygłosić Peter Molyneux, słynny projektant gier komputerowych i konsolowych (m.in. Fable, Black & White i inne). Przypominamy, że konferencja zostanie zorganizowana w ramach targów GamesCom, które potrwają od 17 do 19 sierpnia i odbędą się w Kolonii (Niemcy).

Darkest of Days

8 sierpnia dojdzie do premiery strzelaniny pierwszoosobowej Darkest of Days. W produkcji opracowanej przez firmy 8monkey Labs oraz Phantom EFX uzyskamy możliwość odbycia podróży w czasie i wzięcia udziału w jednych z najtragiczniejszych wydarzeń z historii ludzkości – w bitwie pod Antietam z okresu Wojny Secesyjnej oraz w rosyjsko-niemieckim starciu pod Tannenbergiem z roku 1914 (I wojna światowa). Darkest of Days zostanie wydane na PC i Xboksa 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Forza Motorsport 3

Ion Assault

Command & Conquer 4

Furry Legends

Aion: The Tower of Eternity

Need for Speed Shift

WET

Transformers: Revenge of the Fallen

Job Island: Hard Working People

Ant Nation

Legends of Daemonica: Farepoynts Purgatory

Matchman

Tropico 3

Strength & Honour 2

All Star Cheer Squad 2

NCAA Football 10 X360

NCAA Football 10 PS3

Halo Wars

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Mata Hari

Gramy w nowego Harry'ego Pottera Gramy!

Recenzja Battlefield Heroes video recenzja

gry