Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2011, 13:30

Wieści ze świata (Call of Juarez: The Cartel, Batman, Rock Band) 5/05/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 100 milionach pobranych piosenek do Rock Band, wynikach Warner Bros., a także potencjalnej dacie premiery Call of Juarez: The Cartel. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 100 milionach pobranych piosenek do Rock Band, wynikach Warner Bros., a także potencjalnej dacie premiery Call of Juarez: The Cartel. Zapraszamy do lektury.

Rock Band

Chris Rigopulos, wiceprezes studia Harmonix oznajmił, że dodatkowe utwory do gier z serii Rock Band (2700 piosenek autorstwa 900 wykonawców) zostały pobrane 100 milionów razy. Pierwsze z nich trafiły do oferty serwisów dystrybucji cyfrowej w 2007 roku. W maju do sprzedaży trafią kolejne kompozycje, tym razem autorstwa Foo Fighters, Lady Gagi oraz Ozzy’ego Osbourne’a. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że firma zamierza wspierać Rock Band 3 jeszcze przynajmniej przez najbliższy rok, gdyż czwarta odsłona serii trafi do sprzedaży najprędzej w 2012 roku.

Warner Bros.

Koncern Time Warner odnotował w pierwszym kwartale 2011 roku fiskalnego 6-procentowy wzrost przychodów do poziomu 6,7 miliarda dolarów. 2,6 miliarda dolarów zdołał wygenerować Warner Bros., w skład którego wchodzi oddział Warner Bros. Interactive, zajmujący się wydawaniem i dystrybucją gier. Najpopularniejszą produkcją wydawcy w tym okresie było LEGO Star Wars III: The Clone Wars.

Call of Juarez: The Cartel

Amerykańskie i brytyjskie sklepy z grami przeprowadziły aktualizację kart produktów poświęconych grze akcji Call of Juarez: The Cartel, autorstwa polskiego studia Techland. Wynika z nich, że do premiery przygód Kim Evans, Eddiego Guerry oraz Bena McCalla dojdzie na Starym Kontynencie 1 lipca tego roku (trzy dni wcześniej zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych). Przypominamy, że nowe Call of Juarez powstaje na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Call of Juarez: The Cartel, Batman, Rock Band) 5/05/11 - ilustracja #1

Batman

Serwis Superannuation poinformował, że firma Warner Bros. zarejestrowała kolejne domeny odnoszące się do nieznanych dotąd przygód Człowieka-Nietoperza – GothamCityImpostors.com, GothamRogues.com oraz TheGothamRogues.com. Poprzednia taka sytuacja miała miejsce w połowie kwietnia. Do tej pory nie doczekaliśmy się wyjaśnienia ze strony wydawcy.

Beyond Good & Evil 2

Redakcja jednego z francuskich magazynów o grach spotkała się ostatnio z Michelem Ancelem, by podyskutować o platformówce Rayman Origins. Jakie było ich zdziwienie, gdy legendarny twórca wyjawił kilka ciekawych sekretów na temat kontynuacji Beyond Good & Evil 2. Czytelnicy pisma zapoznają się z nimi 12 maja, gdy nowy numer trafi do kiosków.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Moon Diver

Mass Effect 3

Bangai-O HD: Missile Fury

Orcs Must Die!

Michael Phelps: Push the Limit

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Sesame Street: Once Upon a Monster - trailer #1

RACE '07: The WTCC Game - STCC The Game 2

Thor: God of Thunder - zwiastun na premierę

Virtua Tennis 4 - reklama TV

Co już wiemy o The Elder Scrolls V: Skyrim? video zapowiedź

Red Johnson’s Chronicles - trailer #1

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - krajobrazy

Oozi: Earth Adventure - Polacy na Xbox Live Indie! Gramy!

Mortal Kombat - Legacy #4 (PL)

Red Faction: Armageddon - kulisy produkcji (PL)

Shadows of the DAMNED - kulisy produkcji - klimat (PL)

SSX - kulisy produkcji - postacie (PL)

nieSławny wywiad o inFamous 2 video wywiad