Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3X360
Okładka Moon Diver (PS3)

Moon Diver

Moon Diver to wydana przez SquareEnix gra zręcznościowa, w której obrońcy Ziemi mierzą się z demonami i opętanymi przez nich przedmiotami codziennego uzytku.

Zręcznościowe

Okładka Moon Diver (PS3)

data premiery gry:

29mar2011

PS3

4maj2011

X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez japońskie studio Feel Plus, znane graczom głównie dzięki RPG-owi Lost Odyssey, zręcznościowa gra akcji, w której wcielamy się w łowcę demonów.

Fabuła MoonDiver opowiada o czwórce herosów, którzy zostali wytypowani do obrony Ziemii przed siłami zła. Akcja gry rozgrywa się w 2081 roku i zmusza tytułowych moondiverów do walki z opętanymi przedmiotami codziennego użytku oraz kierującymi nimi demonami.

Twórcy połączyli mechanikę platformówek z chodzoną bijatyką. Postacie poruszają się głównie w prawo i eliminują kolejnych przeciwników pojawiających się na ekranie. Sporadycznie na herosów czekają dodatkowe zadania zręcznościowe w stylu pokonywania serii rozpadlin bądź sekwencje walki z bossami na niewielkich arenach.

Każdy z czterech dostępnych bohaterów dysponuje własnymi rodzajami ataków oraz specjalną zdolnością przemieniania się w bestię o super sile i unikalnych atakach. Feel Plus umożliwiło zabawę nawet czterem osobom jednocześnie przez sieć lub na wspólnym ekranie.

Całość została oprawiona w efektowną i doskonale animowaną grafikę 2D.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Moon Diver

Klasyfikacja PEGI Moon Diver

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Moon Diver

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata (RACE '07, Oddworld, Command & Conquer 4) 15/04/11

wiadomość15 kwietnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trzecim dodatku do RACE ’07, sukcesie Humble Indie Bundle, a także przyszłości marki Oddworld. Zapraszamy do lektury.

Space Invaders i Necromachina firmy Square Enix w ofercie PSN i XBLA
Space Invaders i Necromachina firmy Square Enix w ofercie PSN i XBLA

wiadomość11 czerwca 2010

Japoński gigant branży elektronicznej rozrywki – firma Square Enix - opublikował listę czterech tytułów, które dostępne będą w systemie cyfrowej dystrybucji na platformach PlayStation Network, Xbox Live Arcade i w ramach usługi WiiWare. Wśród nich znalazły się Necromachina (znana wcześniej jako Moon Diver) oraz Space Invaders Infinity.

PS3
X360