Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2011, 13:23

Wieści ze świata (RACE '07, Oddworld, Command & Conquer 4) 15/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trzecim dodatku do RACE ’07, sukcesie Humble Indie Bundle, a także przyszłości marki Oddworld. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trzecim dodatku do RACE ’07, sukcesie Humble Indie Bundle, a także przyszłości marki Oddworld. Zapraszamy do lektury.

RACE ‘07

GT Power Pack to trzeci dodatek do gry wyścigowej RACE ’07. Rozszerzenie zostanie wydane 19 kwietnia i będzie kosztować 4,99 euro (dostaniecie je na Steamie lub w serwisie Raceroom.net). W jego skład wejdą trzy samochody sportowe (Pagani Zonda R, BMW M3 GT2 oraz Matech GT1), a także dwie nowe trasy (Mid-Ohio i Chayka).

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Nabywcy gry strategicznej Command & Conquer 4: Tiberian Twilight mogą pobrać na dyski twarde swoich komputerów misję Night Moves, będącą wprowadzeniem do głównej kampanii (w tym miejscu przeczytacie na ten temat nieco więcej). Dotąd ukończyła ją jedynie wyselekcjonowana grupa graczy, która zdecydowała się na złożenie zamówienia przedpremierowego na grę studia EA Los Angeles.

The Humble Indie Bundle

Tegoroczna edycja akcji The Humble Indie Bundle przyniosła już 550 tysięcy dolarów przychodu. Standardowo najwięcej dołożyli do tej sumy użytkownicy Windows, aczkolwiek biorąc pod uwagę wartość pojedynczego zakupu wyjątkową szczodrością wykazali się fani Linuksa. Warto dodać, że wielu uczestników akcji zdecydowało się przekazać na rzecz studia Frozenbyte, a także dwóch organizacji charytatywnych zdecydowanie większe sumy. Jest wśród nich notch. Twórca Minecrafta wysupłał z kieszeni 2 tysiące dolarów.

Moon Diver

Firma Square Enix podzieliła się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat dodatków DLC do przepełnionej akcją gry zręcznościowej Moon Diver. Dwa pierwsze są płatne (kosztują 0,99 euro, przy czym pierwszy dostępny jest w ofercie od 12 kwietnia, a drugi zadebiutuje 26 kwietnia) i wprowadzają lub wprowadzą do gry nową postać, tryb Score Attack, a także dwa dedykowane mu poziomy. Z kolei trzecie rozszerszenie będzie bezpłatne i rozbuduje produkcję o opcję Chain Mode. Data jego premiery nie jest jeszcze znana, podobnie zresztą jak termin wydania dodatków w wersji na Xboksa 360.

Wieści ze świata (RACE '07, Oddworld, Command & Conquer 4) 15/04/11 - ilustracja #1

Final Fantasy IV

20 kwietnia do oferty japońskiego PlayStation Network trafi Final Fantasy IV – port kultowego jRPG, wydanego oryginalnie na SNES-a w 1991 roku. Póki co, nie wiadomo nic o planach ekspansji na amerykański i europejski PSN. Informacja została potwierdzona na Twitterze należącym do japońskiego oddziału firmy Square Enix.

Oddworld

Firma Just Add Water zaprezentuje podczas kwietniowej imprezy GameCityNights w Nottingham wznowienie Oddworld: Stranger's Wrath HD na PlayStation 3, a także nieujawnioną dotąd produkcję. Ze słów Stewarta Gilray’a wynika, że będzie to remake hitu z lat ‘90. Mając na uwadze fakt, że Just Add Water wspomaga Oddworld Inhabitants w pracach nad marką Oddworld, możemy założyć, że będzie to nowa wersja jednej z pierwszych przygód słynnego Abe’a.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

NeverDead

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

RIFT - Rogue

Dragon Age II - Rozgrywka #2 - Klasy postaci

Street Fighter X Tekken - gameplay #1

Gramy w Might and Magic: Clash of Heroes Gramy!

Wspominamy Wiedźmina [1/2] Gramy!

gry