Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 24 stycznia 2008, 18:05

Wiedźmin najlepszą grą fabularną roku wg miesięcznika PLAY

Miesięcznik PLAY w numerze lutowym ogłosił wyróżnienia dla najlepszych gier roku 2007. Bezsprzecznym zwycięzcą okazał się CD Projekt, którego gry zwyciężyły aż w 5 kategoriach!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Miesięcznik PLAY w numerze lutowym ogłosił wyróżnienia dla najlepszych gier roku 2007. Bezsprzecznym zwycięzcą okazał się CD Projekt, którego gry zwyciężyły aż w 5 kategoriach!

Gry wydawane przez CD Projekt zdobyły nagrody w następujących kategoriach:

  • Najlepsza Gra Fabularna: Wiedźmin
  • Najlepsza Gra Strategiczna: World in Conflict
  • Najlepsza Gra Sportowa : Pro Evolution Soccer 2008
  • Najlepsza Gra Sieciowa: World of WarCraft: The Burning Crusade
  • Najlepszy Dodatek Roku: Kompania Braci: Na linii frontu

Warto dodać, że to nie jedyne wyróżnienia gier CD Projekt. W kategorii Najlepsza Gra Strategiczna drugie miejsce zdobył Supreme Commander. Zaraz po Pro Evolution Soccer 2008 za Najlepszą Grę Sportową uznano Football Managera 2008. Trzecie miejsce wśród Najlepszych Gier Sieciowych zajął Unreal Tournament III, a drugą w zestawieniu Najlepszych Gier Zręcznościowych została gra Test Driver Unlimited.

"Cieszę się bardzo, że aż tyle gier wydanych przez CD Projekt zyskało uznanie redaktorów miesięcznika PLAY. Szczególnie cieszy nas oczywiście tytuł najlepszej gry fabularnej przyznany Wiedźminowi. Ubiegły rok był bardzo dobry dla graczy i jesteśmy dumni, że to właśnie my mogliśmy zapewnić im najwięcej rewelacyjnych hitów. Jestem przekonany, że bieżący rok będzie pod tym względem jeszcze lepszy." - skomentował wyniki Krzysztof Szulc, Kierownik Działu Marketingu CD Projekt.

Większość zwycięskich tytułów do 31 stycznia można kupić w ramach Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży. CD Projekt obniżył ceny największych hitów 2007 nawet o 50%.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.