Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2007, 11:10

autor: Jiker

Wersja demonstracyjna Killzone 2 już niebawem?

Killzone 2 był z pewnością jednym z najgorętszych tytułów zaprezentowanych w trakcie zakończonych w piątek targów E3. Jego pokaz spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony zgromadzonych dziennikarzy, a także pochlebnymi komentarzami samych graczy. Niedowiarków przekona być może wersja demonstracyjna, której premiera ma szanse nastąpić szybciej niż nam się to wydaje.

Killzone 2 był z pewnością jednym z najgorętszych tytułów zaprezentowanych w trakcie zakończonych w piątek targów E3. Jego pokaz, zorganizowany w ramach konferencji Sony, spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony zgromadzonych dziennikarzy, a także pochlebnymi komentarzami samych graczy. Niedowiarków przekona być może wersja demonstracyjna, której premiera ma szanse nastąpić szybciej niż nam się to wydaje.

O całym fakcie poinformował Arjen Bokhoven z firmy Guerilla Games, producenta serii Killzone. Bokhoven – grafik odpowiedzialny, najogólniej rzecz biorąc, za oprawę graficzną poszczególnych lokacji Killzone 2 – podzielił się wieściami na temat dema za sprawą wywiadu zamieszczonego na łamach oficjalnego serwisu internetowego cyklu Killzone. Oznajmił w nim, że aktualnie firma ukończyła najważniejsze prace i wykonuje ostatnie szlify, poprzedzające publikacje dema. Kiedy zatem posiadacze PlayStation 3 będą mogli przeprowadzić pierwsze testy? Bokhoven tego nie ujawnił, lecz możemy być pewni, że w związku z jego wypowiedzią do ogłoszenia oficjalnej daty premiery wersji demonstracyjnej dojdzie już niebawem.

Przypominamy również, że Guerilla Games planuje przeprowadzenie otwartych beta-testów Killzone 2, a dokładnie opcji rozgrywki wieloosobowej. Do sytuacji tej dojdzie oczywiście przed premierą pełnej wersji gry.