Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2006, 10:04

autor: Krooliq

WarPath w amerykańskich sklepach

Firma Groove Games poinformowała, że wczoraj do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych trafił FPS o nazwie WarPath. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsolę Xbox.

Firma Groove Games poinformowała, że wczoraj, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych trafił FPS o nazwie WarPath. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsolę Xbox.

Jeśli chodzi o nasz kraj, to na razie nic nie słychać o zainteresowaniu tym tytułem któregoś z rodzimych dystrybutorów.

WarPath w amerykańskich sklepach - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że WarPath to najnowsza produkcja studia Digital Extremes, odpowiedzialnego za stworzenie między innymi takich tytułów, jak Pariah czy Dark Sector. Akcja omawianego programu przenosi nas na planetę o nazwie Kaladi, która jest istną utopią, oazą piękna, pełną wszelkich surowców. Jest to również najbardziej pożądany, strzeżony i ukryty sekret Galaktyki - aż do teraz. Trzy frakcje - Ohm, Kovos, Coalition - znalazły drogę prowadzącą do tego Edenu i usiłują uzyskać nad nim kontrolę. Niestety, każda ze stron ma inne cele i pomysły kolonizacji nowego świata, konflikt zbrojny jest więc nieuchronny. W tym momencie do rozgrywki wkracza gracz, opowiadając się po jednej ze stron i walcząc w jej szeregach o zwycięstwo i zdobywanie coraz to nowych obszarów.

WarPath w amerykańskich sklepach - ilustracja #2

 

A więcej informacji na temat WarPath znajdziecie na łamach naszego serwisu.