Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2007, 16:55

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Zarabiaj pieniądze poprzez granie w tytuły Groove Games!

Kanadyjski koncern Groove Games wprowadził w życie nową inicjatywę o nazwie SkillGround. Jest to nic innego, jak serwis udostępniający za darmo tytuły, które dają nam możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy. Pomysł adresowany do posiadaczy komputerów osobistych ma za zadanie rozpropagować internetowe rozgrywki zarówno w gronie hardcore’owych graczy, jak też wśród osób, określanych jako casual

Kanadyjski koncern Groove Games wprowadził w życie nową inicjatywę o nazwie SkillGround. Jest to nic innego, jak serwis udostępniający za darmo tytuły, które dają nam możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy. Pomysł adresowany do posiadaczy komputerów osobistych ma za zadanie rozpropagować internetowe rozgrywki zarówno w gronie hardcore’owych graczy, jak też wśród osób, określanych jako casual players.

Uruchomiona przez Groove Games witryna zawiera cztery produkcje przeznaczone do zabawy w trybie multiplayer. Są nimi: wyścigi LA Street Racer, bijatyka Kung Fu: Deadly Arts oraz strzelanki - Close Quarters Conflict i WarPath. Każda z pozycji składa się z tutoriala, treningu, potyczki 1 na 1, a także deathmatcha, w którym może wziąć udział maksymalnie ośmiu zawodników. Dla pozostałych graczy pozostawiono natomiast klasyczny singleplayer.

Zarabiaj pieniądze poprzez granie w tytuły Groove Games! - ilustracja #1

Aby rozpocząć swoją przygodę z wybranym tytułem, musimy najpierw wykupić nieco wirtualnych kredytów, gwarantujących nam udział w danych rozgrywkach. Następnie, odnosząc sukcesy w bojach z żywymi przeciwnikami możemy zdobywać specjalne punkty, a po zgromadzeniu odpowiedniej ich liczby wymieniać je na gotówkę. Producenci prowadzą ranking najbogatszych graczy i stale czuwają nad tym, aby ich usługa była wolna od oszustów. Między innymi z tego powodu w beta-testach serwisu wzięło udział blisko 15 tysięcy osób.

Specjaliści z Groove Games informują ponadto, że już wkrótce do ich oferty dołączy piąty tytuł – symulacja golfa o nazwie Ultimate Tour Golf. Jej premiera przewidziana jest na lato. Jesienią zaś SkillGround wzbogaci się o następne produkty, kuszące odbiorców wizją wirtualnych zarobków.