Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2003, 08:36

autor: ComCo

UFO: Aftermath w złotym statusie

Jeżeli jesteś jedną z osób niecierpliwie wypatrujących pojawienia się gry UFO: Aftermath (strategia turowa, bazująca na kultowej serii X-COM), to lepiej zacznij gorączkowo szykować pieniądze na jej kupno, gdyż specjaliści z zespołu developerskiego Altar Interactive ujawnili właśnie, iż całość uzyskała już status „gold” i powędrowała do tłoczni.

Jeżeli jesteś jedną z osób niecierpliwie wypatrujących pojawienia się gry UFO: Aftermath (strategia turowa, bazująca na kultowej serii X-COM), to lepiej zacznij gorączkowo szykować pieniądze na jej kupno, gdyż specjaliści z zespołu developerskiego Altar Interactive podali, iż całość uzyskała już status „gold” i powędrowała do tłoczni.

UFO: Aftermath w złotym statusie - ilustracja #1

Powyższa informacja została ujawniona na specjalnie zorganizowanym chacie z twórcami gry (jego pełny zapis możecie znaleźć pod tym adresem).

Zachodnią premierę UFO: Aftermath zaplanowano na koniec września, zaś pełna wersja omawianego tytułu pojawi się w naszym kraju dzięki firmie Cenega Poland (jeszcze w październiku bieżącego roku).

Więcej informacji: