Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2008, 08:18

autor: Jiker

Ubisoft opóźnia premierę kolejnych produkcji, w tym pecetowej edycji Assassin's Creed

Kolejne produkcje francuskiego koncernu Ubisoft zaliczają opóźnienie. Tym razem sytuacja ta dotknęła trzy tytuły, w tym pecetową edycję Assassin’s Creed, która trafi do sprzedaży w terminie o miesiąc późniejszym niż pierwotnie zakładano.

Kolejne produkcje francuskiego koncernu Ubisoft zaliczają opóźnienie. Tym razem sytuacja ta dotknęła trzy tytuły, w tym pecetową edycję Assassin’s Creed, która trafi do sprzedaży na terenie Europy w terminie o miesiąc późniejszym niż pierwotnie zakładano.

Początek światowej sprzedaży komputerowej wersji przygód Altaira planowany jest obecnie na dzień 28 marca. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że powodem przesunięcia daty premiery jest chęć optymalizacji kodu, która powinna przyczynić się do zauważalnego obniżenia wymagań sprzętowych gry.

W tym samym dniu na rynek wydana zostanie przenośna edycja AC, przeznaczona, jak dobrze o tym wiecie, dla konsoli Nintendo DS. Tygodniowe opóźnienie zaliczy również Dark Messiah of Might and Magic: Elements. Długo oczekiwana, wzbogacona konwersja pecetowego hitu trafi do właścicieli konsoli Xbox 360 15 lutego.