Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2008, 08:18

autor: Jiker

Ubisoft opóźnia premierę kolejnych produkcji, w tym pecetowej edycji Assassin's Creed

Kolejne produkcje francuskiego koncernu Ubisoft zaliczają opóźnienie. Tym razem sytuacja ta dotknęła trzy tytuły, w tym pecetową edycję Assassin’s Creed, która trafi do sprzedaży w terminie o miesiąc późniejszym niż pierwotnie zakładano.

Kolejne produkcje francuskiego koncernu Ubisoft zaliczają opóźnienie. Tym razem sytuacja ta dotknęła trzy tytuły, w tym pecetową edycję Assassin’s Creed, która trafi do sprzedaży na terenie Europy w terminie o miesiąc późniejszym niż pierwotnie zakładano.

Początek światowej sprzedaży komputerowej wersji przygód Altaira planowany jest obecnie na dzień 28 marca. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że powodem przesunięcia daty premiery jest chęć optymalizacji kodu, która powinna przyczynić się do zauważalnego obniżenia wymagań sprzętowych gry.

W tym samym dniu na rynek wydana zostanie przenośna edycja AC, przeznaczona, jak dobrze o tym wiecie, dla konsoli Nintendo DS. Tygodniowe opóźnienie zaliczy również Dark Messiah of Might and Magic: Elements. Długo oczekiwana, wzbogacona konwersja pecetowego hitu trafi do właścicieli konsoli Xbox 360 15 lutego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.