Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2004, 13:24

autor: Elrond

Ubisoft i plany odnośnie demo Far Cry

Nazwa Far Cry na pewno jest znana wszystkim graczom, zarówno fanom shooterów jak i całej reszcie, której przynajmniej raz obiła się o uszy. Już od dłuższego czasu nasze oczy i serca radują się coraz to nowymi screenami i trailerami, na którym można ujrzeć perfekcyjną grafikę i miodność rozgrywki. I teraz wspaniała informacja - już niedługo, bo 21 stycznia, będziemy mogli osobiście odetchnąć tropikalnym powietrzem tajemniczej wyspy z Far Cry - na ten bowiem dzień firma Ubisoft zaplanowała wydanie dema gry dla pojedynczego gracza - {patetyzm on} Chwila, w której gatunek FPS zostanie zrewolucjonizowany nastąpi za 4 dni !!!{patetyzm off}.

Nazwa Far Cry na pewno jest znana wszystkim graczom, zarówno fanom shooterów jak i całej reszcie, której przynajmniej raz obiła się o uszy. Już od dłuższego czasu nasze oczy i serca radują się coraz to nowymi screenami i trailerami, na którym można ujrzeć perfekcyjną grafikę i miodność rozgrywki. I teraz wspaniała informacja - już niedługo, bo 21 stycznia, będziemy mogli osobiście odetchnąć tropikalnym powietrzem tajemniczej wyspy z Far Cry - na ten bowiem dzień firma Ubisoft zaplanowała wydanie dema gry dla pojedynczego gracza - <patetyzm on>Chwila, w której gatunek FPS zostanie zrewolucjonizowany nastąpi za 4 dni !!!<patetyzm off>.

A teraz jeszcze wspanialsza informacja - firma planuje również wydanie dema gry w wersji wieloosobowej ! Co prawda powinno się ono ukazać na początku marca, około 3 tygodni przed premierą pełnej wersji gry ale chyba będzie to wystarczająca ilość czasu aby zgłębić tajniki zarówno gry w pojedynkę jak i z przyjaciółmi zanim wkroczymy niczym nie skrępowany świat Far Cry. Dodatkowo, w momencie ukazania się gry dostępny ma być również Edytor, dzięki któremu tworzenie map i modów ma być bardzo łatwe. Dla przypomnienia dodam, że termin wydania gry to 26 marzec.