Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2007, 14:30

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Ubisoft aktualizuje daty wydania swoich gier

Dowiedzieliśmy się, że europejski odział firmy UbiSoft zaktualizował swój plan wydawniczy na nadchodzące miesiące. Z Ujawnionych informacji wynika, że data premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w edycji na PC, która początkowo na Starym Kontynencie miała pojawić się 23 czerwca, została przesunięta na 29 czerwca.

Dowiedzieliśmy się, że europejski odział firmy UbiSoft zaktualizował swój plan wydawniczy na nadchodzące miesiące. Z ujawnionych informacji wynika, że data premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w edycji na PC, która początkowo na Starym Kontynencie miała pojawić się 23 czerwca, została przesunięta na 29 czerwca. Na terenie naszego kraju za dystrybucję owej pozycji będzie odpowiadała firma Cenega. Pojawi się ona w wersji kinowej, a jej cena, według zapowiedzi, będzie wynosiła 99 PLN.

Driver: Pararell Lines na europejskich półkach sklepowych znajdzie się w tym samym terminie co wyżej wymieniony tytuł. Natomiast produkcja o nazwie Blazing Angels: Secret Missions trafi do europejskich właścicieli PeCetów i konsoli Xbox 360 ostatniego dnia sierpnia. Na tę chwilę dwie ostatnie gry nie posiadają jeszcze polskiego dystrybutora.

Przesunięto również kilka innych dat premier i tak chociażby 29 czerwca pojawi się m.in. Call of Juarez w wersji dla konsoli Xbox 360 oraz Tom Clancy's Rainbow Six Vegas dla PlayStation Portable i PlayStation 3. Posiadacze konsoli Wii grę Cosmic Family dostaną prawie z trzymiesięcznym opóźnieniem, tj. 31 sierpnia. O wszystkich kolejnych zmianach będziemy informowali Was na bieżąco.