Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2008, 10:40

autor: Daniel "Thorwalian" Kazek

Twórcy serii Shadowgrounds pracują nad nowymi grami

Fińskie studio Frozenbyte znane przede wszystkim z dość ciepło przyjętej przez graczy serii Shadowgrounds, zapowiedziało rozszerzenie swojego portfolio o dodatkowe pozycje. Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu prasowym, konkretnie chodzi o trzy tajemnicze projekty.

Fińskie studio Frozenbyte, znane przede wszystkim z dość ciepło przyjętej przez graczy serii Shadowgrounds, zapowiedziało rozszerzenie swojego portfolio o dodatkowe pozycje. Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu prasowym, konkretnie chodzi o trzy tajemnicze projekty.

Twórcy serii Shadowgrounds pracują nad nowymi grami - ilustracja #1

O dwóch z nich usłyszymy już niebawem, ale nie należy się spodziewać, że będą one miały wiele wspólnego z cyklem Shadowgrounds. Firma według słów jej szefa Lauri Hyvarinena, wkracza na nową ścieżkę rozwoju i w planach ma zupełnie nowe marki. Pierwszym, zdecydowanym krokiem naprzód było poszerzeniu składu zespołu.

Efekty zmian widać już choćby na przykładzie strony internetowej developera. Przebudowana, oferuje teraz udoskonalone forum oraz blog twórców, za którego pośrednictwem można się dowiedzieć co nieco o kulisach tworzenia gier.

W oczekiwaniu na bliższe dane o kolejnych programach opatrzonych logo Frozenbyte, warto przyjrzeć się bliżej dwuczęściowej serii Shadowgrounds, najlepiej za pośrednictwem naszego serwisu. Przypomnijmy, że w naszym kraju pojawiła się ona dzięki staraniom firmy Techland.