Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2011, 08:30

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Humble Frozen Synapse Bundle zarobił ponad milion dolarów

Najnowsza odsłona akcji charytatywnej Humble Indie Bundle radzi sobie całkiem dobrze. Zestaw Humble Frozen Synapse Bundle w ciągu niecałych dwóch tygodni zdołał zarobić ponad milion dolarów.

Najnowsza odsłona akcji Humble Indie Bundle, podobnie jak poprzednie, cieszy się bardzo dużą popularnością. Zestaw, udostępniony w jej ramach pod koniec września, zdołał zarobić ponad milion dolarów, dzięki hojności przeszło 200 tysięcy graczy.

Jest to kolejny spory sukces akcji Humble Indie Bundle. Przypomnijmy, że ostatni pakiet, oznaczony numerem 3, przyniósł ponad dwa miliony dolarów przychodu. Aktualny zestaw radzi sobie nieco gorzej, ale i tak osiągnął bardzo dobry wynik, zważywszy na to, że to nabywcy decydują o tym, ile zapłacą za paczkę niezależnych gier.

Humble Frozen Synapse Bundle zarobił ponad milion dolarów - ilustracja #1

Kupując Humble Frozen Synapse Bundle otrzymamy trzy tytułu: Frozen Synapse, SpaceChem oraz Trauma. Pierwszy z nich to okraszona minimalistyczną oprawą graficzną gra taktyczna pozwalająca na pokierowanie niewielką grupą żołnierzy. SpaceChem to tytuł wymagający od nas logicznego myślenia w celu stworzenia określonych związków chemicznych. Z kolei Trauma jest dosyć nietypowym tytułem, w którym uczestniczymy w snach kobiety po wypadku samochodowym. Twórcą ostatniej pozycji jest Polak – Krystian Majewski.

Warto wspomnieć, że gdy zdecydujemy się zapłacić za zestaw więcej niż 4,83 dolara (około 15 złotych), za darmo otrzymamy Humble Frozenbyte Bundle. W skład bonusowego pakietu wchodzą gry: Trine, Shadowgrounds: Survivor, Shadowgrounds, Splot oraz Jack Claw. Do końca akcji pozostało kilkanaście godzin, więc jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę do jednej z najpopularniejszych akcji charytatywnych działających w świecie elektronicznej rozrywki, to musicie się pośpieszyć.